Apartament ne shitje 1+1 tek Ali Demi! Tirana

Shtepi ne shitje 14/01/2021 14:29 Post ID: 24647

63,000 Euro

  • Apartament ne shitje 1+1 tek Ali Demi!


Pagesa 63,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 71.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 75

Apartament ne shitje 1+1 tek Ali Demi per 63000 Euro!
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne ndertim e siper, prane fushave te Ali Demit.
Ka nje siperfaqe prej 70.9m2 te organizuare ne nje sallon ndenje + ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet,
korridorin shperndares dhe nje verande.
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat qe po ndertohen se fundmi, me punime teper cilesore.

Anetari ID: 3430

photo

Njoftimi ID: 24647