Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I) Tirana

Shtepi ne shitje 14/01/2021 14:00 Post ID: 24645

140,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m2 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)


Pagesa 140,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 105.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 45


Shitet apartament 2+1 në bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-bulevardi-zogu-i-tirane/

ID: 33268


Njoftimi ID: 24645