Shitet, Vile, Rruga 4 Deshmoret, Tirane, AL19201 Tirana

Shtepi ne shitje 18/01/2021 15:44 Post ID: 24640

600,000 Euro

  • Shitet, Vile, Rruga 4 Deshmoret, Tirane, AL19201
  • Shitet, Vile, Rruga 4 Deshmoret, Tirane, AL19201
  • Shitet, Vile, Rruga 4 Deshmoret, Tirane, AL19201
  • Shitet, Vile, Rruga 4 Deshmoret, Tirane, AL19201


Pagesa 600,000 Euro
Ambjenti 5+1   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 539.00 m2 7
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga 4 Deshmoret, Tirana, Albania - Harta
Lexime 180

Shitet, Vilë, Rruga 4 Dëshmorët,Tiranë.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës: 539 m2
• Siperfaqja e truallit: 158 m2.
• Strukturë 4 katëshe.
Organizimi :
• Kati 1: I licensuar për dyqane.
• Kati 2 është I ndarë në 2 apartamente:
- Apartamenti 1+1: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
- Apartamenti 2+1: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.
• Kati 3 është I ndarë në 2 apartamente:
- Apartamenti 1+1: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
- Apartamenti 2+1: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.
• Kati 4: Ambient ndenje, 2 kuzhina, 2 dhoma gjumi, 3 tualete.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• I investuar.
• Bosh.
• Oborr.
• Punime cilësore.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 43

photo

Njoftimi ID: 24640