Vile ne Shitje Kruje

Shtepi ne shitje 13/01/2021 18:50 Post ID: 24596

180,000 Euro

  • Vile ne Shitje
  • Vile ne Shitje
  • Vile ne Shitje
  • Vile ne Shitje


Pagesa 180,000 Euro
Ambjenti 5+1   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 370.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Kruje - Qender
Adresa Fushe Kruje,Kruje Lagjja ish Grumbullimi - Harta
Lexime 238

Shitet vile 3 kateshe ,e hipotekuar.Punime shume cilesore dhe bashkohore e sapo perfunduar me siperfaqe 610 m2,ku 370m2 eshte siperfaqe banimi,shtepia ka 1 dhome ndenjeje+6 dhoma gjumi+3 banjo dhe 4 ballkone si edhe 1 garazhd,ka panel diellor dhe instalime per ngrohje qendrore.

Anetari ID: 6678

photo

Njoftimi ID: 24596