Shitet shtepi dykateshe + toke + magazine Rrile,Lezhe Lezhe

Shtepi ne shitje 11/01/2021 16:53 Post ID: 24457

200,000 Euro

  • Shitet shtepi dykateshe + toke + magazine Rrile,Lezhe
  • Shitet shtepi dykateshe + toke + magazine Rrile,Lezhe
  • Shitet shtepi dykateshe + toke + magazine Rrile,Lezhe


Pagesa 200,000 Euro
Ambjenti 5+1   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 350.00 m2 me 4 Tualete
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Lezhe - Zone Periferike
Adresa Rrile, Albania - Harta
Lexime 163

Shitet shtepi dykatëshe + tokë + magazinë Rrilë,Lezhë

Shtepia ka një siperfaqe prej 350m2 është në përfundim e siper. Ka 4 dhoma gjumi +2 sallone + 5 banjo + 4 veranda ndodhet pranë rrugës kryesore .Magazina zë 235m2 dhe sipërfaqja në total e tokës në shitje është 7.200m2. Pozicionohet në një zonë mjaft të qetë plot gjelberim dhe ajer të paster shtepia dhe toka disponon certifikatë pronesi.
Për më shumë informacione ose një vizitë në prone ju lutem na kontaktoni.
Kontakti:

*Çmim i diskutueshëm.

Anetari ID: 6704

photo

Njoftimi ID: 24457