SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KAVAJES GARDEN BUILDING Tirane

Shtepi ne shitje 14/01/2021 20:53 Post ID: 24259

192,200 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KAVAJES GARDEN BUILDING
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KAVAJES GARDEN BUILDING
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KAVAJES GARDEN BUILDING


Pagesa 192,200 Euro
Ambjenti 2+1   Gjendja Bosh
Siperfaqa 124.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 97

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajes te Tirana Garden Building

Pallati eshte ne ndertim

Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se vogel dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se Kavajes, afer sheshit "21 Dhjetori"

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te

Siperfaqja totale e  apartamentit 124.6 m2

Siperfaqja e apartamentit eshte 100 m2

Siperfaqja e perbashket 21,6 m2

Siperfaqje e gjelber 3 m2

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te cilesore ne kryeqytet, fare prane qendres, me 2 kate njesi komerciale dhe katet nentoke qe do te mbajne hapsirat e parkimit dhe ambjentet teknike te nevojshme
Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24259