Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080) Tirana

Shtepi ne shitje 23/01/2021 16:08 Post ID: 24052

87,000 Euro

  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)
  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)
  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)
  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)
  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)
  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)
  • Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA19080)


Pagesa 87,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 119.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 89

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit 119m2. Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni. Cilësime të tjera: • Me Hipotekë • Kubaturë e rregullt • Totalisht i Investuar • Me parket • Me 4 Kondicioner Apartamenti disponon dyer me magnet,ambazhura Bauled me tre nivele ndricimi,hidrosanitare Incaso si dhe tualete me radiator. Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe që ofron cdo facilitet. Për ta vizituar na kontaktoni!

Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 24052