Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078) Tirana

Shtepi ne shitje 22/01/2021 16:30 Post ID: 24036

59,000 Euro

  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)
  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)
  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)
  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)
  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)
  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)
  • Shitet, Apartament 2+1,Yzberisht(UNA19078)


Pagesa 59,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 97.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 417


Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,pranë Pasticeri "Nela 6". Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit 78m2 • Sipërfaqje Verande 19m2 Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • Tualeti • Veranda. Cilësime të tjera: • Me Hipotekë • Orientim Jug • Mobilim i Riu Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe që ofron cdo facilitet. Për ta vizituar na kontaktoni!
Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 24036