Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re(UNA19014) Tirana

Shtepi ne shitje 22/01/2021 16:30 Post ID: 23747


Pagesa 129,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 151.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 80

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin Ales. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 3 • Sipërfaqja e apartamentit 151.3m2. Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni • Shpërndarje me korridor • Depo e cila mund të kthehet në dhomë gjumi. Cilësime të tjera: • Me Hipotekë • Kubaturë e rregullt • Totalisht i Investuar • Orientim Jug Disponon parket druri dhe shitet i mobiluar.Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe që ofron cdo facilitet. Për ta vizituar na kontaktoni!Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 23747