Shitet,Apartamenti 1+1,QSUT(UNA18462) Tirana

Shtepi ne shitje 20/01/2021 13:25 Post ID: 23130

59,000 Euro

  • Shitet,Apartamenti 1+1,QSUT(UNA18462)
  • Shitet,Apartamenti 1+1,QSUT(UNA18462)


Pagesa 59,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 69.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 137

Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në një Kompleks cilësor të zonës,pranë Spitalit Amerikan 2 që është në ndërtim,"Flo-Bes Construction".
Kompleksi pozicionohet në një nga zonat më të preferuara dhe të zhvilluara. Objekti aksesohet nga pothuajse të gjitha drejtimet për shkak të funksioneve që ai propozon si dhe për shkak të kondicioneve të përshtatshme urbane që ofron. Aty ndodhen jo vetem ambjente shërbimi,parkimi apo banimi por edhe ambientet rekreative dhe gjelbërimi. Sipërfaqet e apartamenteve janë totalisht të shfrytëzueshme, pa kolona në mes apo kënde të pashfrytëzueshme.Ka cilësi të lartë ndërtimi,kate preferencial dhe orientim të mirë ndaj dritës.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 23130