Shtepi apartament ne shitje 2+1 Rruga Bardhyl Tirane (ID 4129049 ) Tirana

Shtepi ne shitje 13/12/2020 21:49 Post ID: 23028


Pagesa 72,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 80.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 101

id 4129049

Rruga Bardhyl, prane gjimnazit A.Z. Cajupi, shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m², pallat ekzistues, kati 2 i banimit, me hipotek, i restauruar totalisht, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, ballkon, parket komplet shtepia, ndohet ne nje zone te qete dhe te rregulluar.

Shitet 72.000 Euro



Njoftimi ID: 23028