Shitet,Apartament 1+1+Verande,Unaza e Re(UNA18798) Tirana

Shtepi ne shitje 08/04/2021 17:19 Post ID: 22628


Pagesa 62,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 100.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 8 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 240

Disponojmë Apartament 1+1+Verandë për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë "Bar Univers".
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8(jo i fundit) • Sipërfaqja e apartamentit 63.4m2 • Sipërfaqja e verandës 36,7m2
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • 1 Tualet me Dritare • Veranda.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• I investuar
• Veranda e mbuluar me cati druri dhe shtresa polisterol
• Orientim Lindje
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.Shitet i mobiluar.
Për ta vizituar na kontaktoni!Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 22628