Shitet,Shtepi Private,Institut(future13152) Tirana

Shtepi ne shitje 24/01/2021 10:58 Post ID: 22624

100,000 Euro

  • Shitet,Shtepi Private,Institut(future13152)
  • Shitet,Shtepi Private,Institut(future13152)
  • Shitet,Shtepi Private,Institut(future13152)
  • Shitet,Shtepi Private,Institut(future13152)


Pagesa 100,000 Euro
Ambjenti 3+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 528.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Institut, Tirana, Albania - Harta
Lexime 475

Shitet shtëpi private në zonën e Institutit,pranë Urës së Institutit.
Shtëpia ka strukturë 1 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 128 m2 dhe 400 m2 sipërfaqe trualli.
Shtëpia disponon: • Sallon ndenjie • Ambient gatimi • 3 Dhoma •1 Tualet
Detaje të tjera: • E ndriçuar •Me hipotekë • E mobiluar .
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 22624