Shtepi 2 kateshe ne shitje prane Qytetit Studenti! Tirana

Shtepi ne shitje 24/11/2020 13:05 Post ID: 21842


Pagesa 170,000 Euro
Ambjenti 5+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 260.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirana - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Qyteti Studenti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 145

Shtepi 2 kateshe ne shitje prane Qytetit Studenti per 170'000 euro!
Prona ka nje siperfaqe trualli 260m2 dhe mbi kete truall eshte ndertuar nje godine 2 kateshe
me nje siperfaqe te brendeshme prej 228 m2, ndersa 162m2 jane siperfaqe qe sherben si oborr dhe kopesht rreth shtepise.
Shtepia eshte e organizuar ne dy kate, kati i pare i ndare ne nje 1+1, dhe nje garsoniere, aktualisht te dhena me qira, ndersa kati i dyte organizohet ne nje sallon ndenje, nje ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, nje korridor shperndares, ballkoni dhe tualeti.
Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, prane Rruges se Elbasanit, parkut te Liqenit dhe qytetit Studenti.
Eshte nje opsion shume i mire investimi ose banimi.

Anetari ID: 3430

photo

Njoftimi ID: 21842