OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965 Tirana

Shtepi ne shitje 08/12/2020 10:31 Post ID: 21772

90,000 Euro

  • OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965
  • OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965
  • OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965
  • OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965


Pagesa 90,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 110.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 90

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965

Shitet apartament 2+1 ne qender me siperfaqe 110 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi, ne nje nder  zonat me te mirat te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies me kubature te rregullt, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone, njera me dalje nga dhoma e gjumit dhe tjetra me dalje nga dhoma e ndenjes. Apartamenti mund te shfrytezohet edhe per biznese te ndryshme. Ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoniNjoftimi ID: 21772