OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI ID-964 Tirane

Shtepi ne shitje 23/11/2020 15:11 Post ID: 21764

145,000 Euro

  • OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI ID-964


Pagesa 145,000 Euro
Ambjenti 3+1   Gjendja Bosh
Siperfaqa 171.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 60

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE 21 DHJETORI ID-964

Te 21 dhjetori shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 170.8 m2, nga te cilat 141.3 m2 eshte siperfaqe neto dhe 11.6 m2 verande.Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e  3-te te nji e pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete.  Ka nje orientim Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr:

Njoftimi ID: 21764