Vile 2 kateshe ne shitje prane spitalit Kontinental ne Tirane (ID 4151029) Tirana

Shtepi ne shitje 26/11/2020 09:31 Post ID: 21763


Pagesa 300,000 Euro
Ambjenti 5+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 406.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ne Lagjen Ali Demi - Harta
Lexime 56

id 4151029

Ne Lagjen Ali Demi, prane spitalit Kontinental shitet vile 2 kateshe me oborr, me hipoteke vila edhe trualli, siperfaqe totale ndertimi 192.6 m², siperfaqe trualli 500 m2, uje dhe drita 24h. Vila ka projekt per 3 kate: kati I: 3+1, tualet, kat II: 4 dhoma, 2 tualete, ballkon.

Shitet 300000 Euro i diskutueshemNjoftimi ID: 21763