Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627 Tirane

Shtepi ne shitje 02/12/2020 10:23 Post ID: 21757

160,000 Euro

  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627
  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627
  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627
  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627
  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627
  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627
  • Shitet, Vile, Vaqarr, Tirane, PRI+18627


Pagesa 160,000 Euro
Ambjenti 4+1   Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 228.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Vaqarr, Albania - Harta
Lexime 52

Vila ndodhet në zonën e Vaqarrit.
Informacion mbi vilën:


• Sipërfaqja e vilës: 228 m2.


• Sipërfaqja e truallit: 400 m2.


• Ndërtim 2 Katësh.


Organizimi :
 

• Kati 1: Ambient ndenje, Ambient gatimi, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet.

• Kati 2: 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete.


Cilësime të tjera:


• Kubaturë e rregullt.
• Me certifikatë pronësie.


• E mobiluar
.

• Post Parkimi
.
• Hapsira të mëdha të shfrytëzueshme.

• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

PRI+18627
Njoftimi ID: 21757