Shtepi ne shitje Tirana

Shtepi ne shitje 02/11/2020 16:55 Post ID: 20596

104,000 Euro


Pagesa 104,000 Euro
Ambjenti 3+1   Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 124.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania - Harta
Lexime 53

Shitet apartament 3+1+2 tualete pejerish i mobiluar .Investim cilesor , kushte bashkekohore; Parketi super cilesi , norvegjeze.Guzhina stil me banak cilesi shum e mire. Punime gips ne te gjith shtepin .Tualet me hidromasazh. Dyer druri cilesore dritare me mekanizem , triple xham nuk degjohen zhurmat e jashtme.Orjentim J - L - P.Kati 4,pallat i ri me ashensor. Garazhdi eshte i mbyllur me qepen.Apartamenti dhe Garazhdi zoteroin hipotek .Apartamenti me sip. 124m2 bruto , neto115.8m2 + garazhdi 24 m2.

Anetari ID: 4138

photo

Njoftimi ID: 20596