Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Yzberishtit, prane Kompleksit Cabej ne Tirane (ID 4111198) Tirane

Shtepi ne shitje 25/11/2020 18:24 Post ID: 20060


Pagesa 50,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 251

id 4111198

Yzberisht, prane Kompleksit Cabej, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 70m² (64 m²) me Hipoteke, kati 5 me ashensor, apartamenti organizohet ne nje strukture te rregullt kuzhine dhe salloni i ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Eshte i ndricuar nga Dielli gjate gjithe dites.
Apartamenti shitet i mobiluar 50.000 euroNjoftimi ID: 20060