Shitet,Apartament 1+1+Verande,Yzberisht(UNA17938) Tirana

Shtepi ne shitje 14/04/2021 17:10 Post ID: 19514


Pagesa 63,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 75.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 8 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 281

Disponojmë Apartament 1+1+Verandë për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,buzë Bulevardit të Ri.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8,i fundit • Sipërfaqja e apartamentit 74.9m2 dhe Sipërfaqja e Verandës 37.6m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti me dritare • Veranda • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Orientim Lindje-Perëndim
• I investuar
Apartamenti shitet bosh.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 19514