Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht(UNA17538) Tirana

Shtepi ne shitje 08/04/2021 17:18 Post ID: 18579


Pagesa 50,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 69.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 806

Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 1 banim(kati i 3 nga toka) • Sipërfaqja e apartamentit 69m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • 1 Tualet • 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I investuar
• Orientim Jug
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.Shitet i mobiluar.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 18579