APART I RRALLE: 2+1+2wc Pallat i ri ne Zemer te BLLOKUT, (TRIBECA) INVESTIM Marramendes + Post Parkimi Tirana

Shtepi ne shitje 19/01/2021 06:10 Post ID: 18424


Pagesa 230,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 118.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Albania - Harta
Lexime 6021

APARTAMENT I RRALLE: 2+1+2WC  Pallat i Ri ne Zemer te BLLOKUT vendodhje fantastike, INVESTIM Marramendes& Design nga nje nga Arkitektet me te kerkuar ne Shqiperi dhe ne Europe , E LARTE 2.90 m planimenti fantastike, ndricim fantastik dhe qetesi absolute. Ambiente te perbashketa shume te mirembajtura, kati 6 me pamje panoramike mbi pallatet perreth, + 1 VEND PARKIMI si rezident me tra me pult, Cmimi Fantastik Shitet 100% e mobiluar dhe I kompletuar.


Q1498


Te dhenat e ndarjes


- 1 Soxhorno

- 1 Kuzhine 

- 2 Dhoma Gjumi

- 2 Tualet

- 1 Ballkon I brendshem 

- 1 Korridor - SIP TOTALE: 118 m2 

- SIP Neto e brendshme: 105.1 m2

-      Sip E certifukuar: 95.1 m2

- KATI: 6

- KATET E PALLATIT: 9

- Viti I ndertimit: 2000

- ASHENSOR: Po 


Karakteristika: 


- Mundesi e Vecante: Hyrje 2+1 ne Zemer te BLLOKUT

- Me Dokumenta te rregullta 

- Strukture 2+1+2 WC+Ballkon me lartesi 2.90m


- Desigjuar dhe Arreduar nga nje Arkitektet me te njohur ne Shqiperi dhe ne Europe ** 

- Me 70.000  Euro INVESTIM  brenda ( Bere nga pronaret per vete) 

- Okazion per INVESTIM ( Dhene aktualisht me qera 1000 Euro  dhe mund te jepet 1000-1500 Euro )

- + 1 VEND PARKIMI si rezident me tra me pult, Brenda pallateve Agimi 

- Hapsira e brendshme e shfrytezuar ne maksimum, designuar me shume kujdes


- Pallat me ASHENSOR me CIP dhe Administrim te zgjedhur vete nga banoret. 


- Ndricim natyral i mire- Orientim Lindje 

- Tavan i varur & Ndricim i rregulluar me Spote 

- Cdo linje elektrike ose e aspirimit e montuar lart me tavan 

- Dritare DOPJO  Xham - Me grilla + Tende ne Ballkon 


* Sistemi i ngrohjes me Kondicioner & Radiator me Rryme 3 Fazore - Ekonomike, e sjellur nga Hollanda ** 


DETAJE te INVESTIMIT


- Pllakat e cilesise me te mire nga * ERIKA Qeramike* me garanci 50 vjecare, poroze dhe me teksture

- Dyert e Brendshme ( statike dhe me rreshqitje ) sjelle me porosi nga Selaniku ( punuar me detaje  dhe kombinime Dru + Xham, 740 Euro njera nga dyert)

- Ambazhure te mrekullueshem KRISTAL punim I holle, te shtrenjte importuar nga artizanalet e KINES 

- Ambazhure te vegjel, per Ndricim Dhome  Blere te "Murano*

- Sistem ngrohje/ftohje I avancuar me KALDAJE rryme 3 Fazore + dhe Kondicioner " Inverter Mistubish"

- Kend I ndjenjes I rehatshem bere me porosi nga " VIP Saloti"

- Shtepia Lyer me boje cilesore ITALIANE

- Perdet e bera me porosi te "AltaModa"

- Kuzhina me sistem/ KANAL Aspirimi elektrike , montuar me tavan 

- Te gjitha Linjat Elektrike Shtruar me tavan, shume lehte munr te punohet me to

- KUZHINA e bere me porosi me SELANIK, e levizshme

- Grilla Elektrike ne Kuzhine

- Markat me te mira Funksionale & te Shtrenjta

- Frigorifer 2 Kanatesh "OCEAN"/ Pianure& Furre "Elektrolux"/ Aspirator "AEG", Lavastovilje

- Lavamani Shtruar me material KUARC shume rezistentdhe I lehte per tu pastruar 

- 2 Tualetet me Ajrosje Natyrale + Aspirim ( Shtruar dhe me Pllake te mire murale marre nga " Erika Qeramike")

- Bide " GSI" me thithje + Hidrosanitaret shume cilesore

- Tapizeria marre ne Greqi


- Nje nga ZONAT me te mira ( Ne zemer te BLLOKUT)

- Larg Zhurmes she shume QETESI

- Banore te nje shtrese te larte

- Administrim shume cilesor, zgjedhur nga vete Banoret Cmimi: 230,000 Euro
Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18424