Okazion: 2+1+2bllk (95 m2 NETO) Super pamje & Super Diell (Rest. Durresi - Treni) Kati 6 - Pa Ashensor Tirana

Shtepi ne shitje 13/04/2021 12:55 Post ID: 18424


Pagesa 57,500 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 95.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 6
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 13218

Shitet Apartament 2+1 Me 2 Ballkone Te Medhenj Dhe Me Super Pamje - Rest. Durresi (Rr. Ferit Xhajko) KATI 6 PA ASHENSOR  OSE KATI 5 BANIM,  Fantastik Per Banim Ose Investim | Hapesire E Bolleshme, E Mobiluar Dhe Me Shume Ndricim | 2 Kondicioner | Kuzhine E Madhe | 2 Kondicioner | Tavane Druri | Tualet Me Ajrosje Natyrale   - SHTESA E KATITI 6 ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2005 -  KESHTU QE ESHTE SHUME ME CILESORE SE KATET ME POSHTE, DHE ME KAPESIRE SHUME ME TE MADHE! 


Q2638


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 2 Ballkone


-        Hipoteke : Po

- Sip Totale: 95 M2

- Sip Neto (E Brendshme) : 95 M2 ( Siperfaqe e certifikuar, 76.6 m2 ku perfshihet siperfaqja e Brendshme pa Ballkon, Sip. e Ballkoneve : 18.4 m2, qe eshte sip. e pa Certifikuar, por qe eshte siperfaqe, mbi taracen e katit 5, Pa ndertim Shtese )

- Kati: 6

- Katet E Pallatit: 6

- Pallat I Vjeter

- Viti I Ndertimit te Pallatit: 1994

-       Viti i Ndertimit te katiti te fundit ( Kati 6 ) ku ndodhet apartamenti : 2005 ( Eshte ndertuar Shtese, mbi kati 5)

- Ashensor: Jo 


Karakteristika: 


- Apartament Pjeserisht  I Mobiluar ( Do hiqet lavatricja, 1 kondicioner, dhe 1 Frigorifer )

- Fantastike Per Investim Dhe Banim

- Ne Zone Fantastike (Rr. Kryesore) 


- 2 Kondicioner 


- Me 2 Ballkone Të Kendeshem

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: L-p

- Hapsire E Madhe Dhe Shumë E Këndeshme

- Tualet I Madh Me Dritare

 

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare.


Extra: Ndodhet Fiks 5 Min Nga Shkolla Siri Kodra  Ne Pallat Shume Te Mire Dhe Vetem 10 Min Larg Nga Qendra.


- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte )


- Instalime Elektrike Cilesore 

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik 


Cmimi: 57,500 Euro


Tel Ose Whatsapp:Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18424