Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m2 55.000 Euro (Kopshti Zoologjik) Tirane

Shtepi ne shitje 30/12/2020 10:44 Post ID: 17137

55,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m2 55.000 Euro (Kopshti Zoologjik)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m2 55.000 Euro (Kopshti Zoologjik)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m2 55.000 Euro (Kopshti Zoologjik)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m2 55.000 Euro (Kopshti Zoologjik)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m2 55.000 Euro (Kopshti Zoologjik)


Pagesa 55,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 54.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Zoologjik - Harta
Lexime 294

Shitet apartament 1+1 pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe totale 54 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, dhoma e ndenjes sëbashku me kuzhinën, një dhomë gjumi dhe tualeti me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Orientimi jug-lindje bën të mundur që shtëpia të jetë e ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.https://urbanrealestate.al/estate_pr...logjik-tirane/

ID: 29914Njoftimi ID: 17137