Duplex Luksoz ne Shitje! Tirana

Shtepi ne shitje 23/01/2021 13:09 Post ID: 16724

250,000 Euro

 • Duplex Luksoz ne Shitje!
 • Duplex Luksoz ne Shitje!
 • Duplex Luksoz ne Shitje!
 • Duplex Luksoz ne Shitje!


Pagesa 250,000 Euro
Ambjenti 3+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 164.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Sina, Albania - Harta
Lexime 309

 1. Shitet super Duplex ne nje nga komplekset me luksoze te Liqenit te Thate te FZ. Dupleksi ka nje organizim:

  Ne katin e pare ndodhet ambienti i ndenjes dhe ambienti i ngrenies, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet me dritare, veranda gjysma e seciles eshte vendosur nje kuzhine gatimi per te shmangur gatimin ne ambientin e ndenjes dhe nje depo e vogel.

  Ne katin e dyte ndodhet dhoma matrimoniale e cila ka garderobe dhe nje ballkon, dhoma e femijeve e madhe dhe nje tualet me vaske dhe dritare.

  Apartamenti eshte i arreduar i gjithi nga Brunes me markat me luksoze te mobiljeve dhe elektroshtepiakeve.

  Investimi ne kete apartament e kalon shumen pre 60.000Euro ka dritare plastike dopio xham, sistem alarmi, parket te nje cilesie shume te mire. Shitet i gjithi i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

  Ne shitje eshte dhe nje poste parkimi dhe nje magazine kundrejt nje pagese shtese prej 24.000Euro.

   

  Ju ftojme nje nje vizite ne prone.


Anetari ID: 10

photo

Njoftimi ID: 16724