🏡 shtepi ne shitje

🕵 Online 89 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

78,000 Euro - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

1+1 i mobiluar
Ambjenti
66.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...
04/03/2021 20:44

75,000 Euro - Shitet Apartament Tek Stadiumi Dinamo

2+1 i mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament tek stadiumi dinamo. siperfaqja : 61.2 m2 + bodrum 30 m2 kati :3 nga toka hyrje : 2+1 pallat i vjeter, apartament i restauruar. me hipoteke. cmimi :75,000 euro ( c...
04/03/2021 14:07

52,500 Euro - Ne Shitje 1+1 Me Strukture Perfekte Ne Super Lokacion (21 Dhejtor - Mo

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me kubaturë shumë të mirë në shitje në lagjen e 21 dhjetorit - fiks te mozaiku tiranës.- stukturë 1+1 e lartë, mundësi investim dhe banimi - apartamenti shitet i mobiluar- zona sh...
05/03/2021 23:48

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
143.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
05/03/2021 20:01

48,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Fresk, Prane Shkolles 17 Shkurti Ne Tiran

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
Tirana | Fresku/Linze Id 4121533ne fresk, prane shkolles 17 shkurti, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80 m² me letra te rregullta nga firma, kati 2, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet, ballkon, orienti...
05/03/2021 17:59

53,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
3
6.13 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne zonen e freskut ,prane ana market. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje ballkon. ndodhet...
05/03/2021 17:56

85,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Selvia, Prane Shkolles Se Kuqe Ne Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
5
0.76 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4129133tek selvia, prane shkolles se kuqe, shitet apartament 2+1, siperfaqe 75 m², kati 5 fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi ...
05/03/2021 17:35

148,000 Euro - Apartament 3+1+ Garazh Ne Shitje Ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
4
0.93 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4131122ne rrugen haxhi hysen dalliu prane prokurorise se rrethit, shitet apartament 3+1 + garazh me qepen, me hipoteke, siperfaqe totale e apartamentit 118.5 m² (106.3 siperfaqe e brendeshme), sip...
05/03/2021 17:19

1,400,000 Euro - Shitet Apartament

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.02 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 70.4 m/katror me hipotek te rregullt ambjent i mobiluar (mund te kthehet dhe ne biznes ) adresa : tirana e re rreth rrotullimi i sheshit willson kati i 2 nr cel 0...
05/03/2021 16:46

46,100 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Astirit Afer Vila L Ne Tirane (id

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
2
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4111244ne astir rreth 5-6 minuta nga vila l shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.8m², kati 2, pallat i ri te vitit 2020, me ashensor, 1 tualet, me ballkon dhe shitet bosh.cmimi 46.100 euro...
05/03/2021 16:46

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

2+1 Bosh
Ambjenti
143.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
05/03/2021 20:01

65,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una18819)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë spar market.informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 90m2.a...
05/03/2021 16:37

104,000 Euro - Shitet,apartament 2+1+garazh, Unaza E Re(una19297)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1+garazh për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "vero caffe".informacion mbi apartamentin: • kati i 3• sipërfaqja e apartamentit...
05/03/2021 16:37

135,000 Euro - Shitet,apartament 2+1+post Parkimi,unaza E Re(una19500)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
6
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1+post parkimi për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "vila l".informacion mbi apartamentin: • kati i 6 banim • sipërfaqja e apa...
05/03/2021 16:37

78,000 Euro - Shitet,apartament 2+1+verande(una19748)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
143.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "pasticeri shinjatari".informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e ap...
05/03/2021 16:36

100,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19016)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin ales. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 1...
05/03/2021 16:36

178,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,myslym Shyri(una19652)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
6
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 114m2.apartamenti disponon...
05/03/2021 16:36

89,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una19606)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "urban bar".informacion mbi apartamentin: • kati i 8,i fundit • sipërfaqja e apartament...
05/03/2021 16:35

62,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,kthesa E Kamzës(una19393)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
6
6.71 Km
nga qendra
Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e kthesës së kamzës,te pallati i verdhë.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamenti...
05/03/2021 16:35

75,000 Euro - Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht(una18887)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,në rrugën "3 dëshmorët".informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit ...
05/03/2021 16:35

85,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(una19080)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 119m2. apartam...
05/03/2021 16:35

68,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,(una19233)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "2 palmave".informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamen...
05/03/2021 16:35

124,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Prane Teg Billion380

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
2
Tirana | Sauk Prane qendres tregtare teg, shiten apartamente 2+1+2 me planimetri te ndyshme..kompleski ku ndodhen apartamentet eshte nje kompleks modern i sapo ndertuar i cili ofron siguri maksimale si dhe ka punim...
05/03/2021 16:19

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim