🏡 shtepi ne shitje

🕵 Online 12 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

59,500 Euro - Shitet Apartament 3+1+bllk Te Tregu Elektrik( 7 Minuta Nga Ambasada Am

3+1 pa mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa neto
5
Kati
(1.18 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 3+1 ne zonen mbi tregun elektrik - ( 7 minuta me kembe nga ambasada amerikane)  prane kopshtit nene tereza - rruga todi shkurti - tirane- apartamenti eshte me planimetri perfekte dh...
26/09/2021 12:15

78,500 Euro - Apt Premium: 1+1+bllk (shk. Cajupi - Rr. Bardhyl) Pllt I 2014 - Parket

1+1 e mobiluar
Ambjenti
67.00 m2
Siperfaqa neto
5
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet apartament 1+1+ballkon ...
26/09/2021 12:10

150,000 Euro - Shitet Apartamenti Te Komuna E Parisit

3+1 e mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa neto
4
Kati
(1.62 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartamenti te koma e parisit. apartamenti eshte i perbere nga:sallon kuzhunie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe balloni.apartamenti ka nje siperfaqe 140 m2 netodhenbsp; dhe ndodhet n...
27/09/2021 23:09

74,000 Euro - Shitet Apartament Ose Ambient Zyre

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati
3
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet apartament ose ambient zyre ne rrugen e elbasanit , pas shkolles se gjuheve te huaja.🏘 75.25 m2- cmimi : 74000 eur okazionper nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit whatssap...
28/09/2021 06:34

58,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga Elbasanit !

Ambjenti
1+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati
1
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet apartament 1+1 tek rruga e elbasanit prane ambasades amerikane . apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues . ka siperfaqe totale 54 m2 ,i organizuar ne sallon+kuzhine ,1 ...
28/09/2021 06:23

150,000 Euro - Shitet Apartamenti Te Komuna E Parisit

Ambjenti
3+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartamenti te koma e parisit. apartamenti eshte i perbere nga:sallon kuzhunie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe balloni.apartamenti ka nje siperfaqe 140 m2 netodhenbsp; dhe ndodhet n...
27/09/2021 23:09

38,000 Euro - Shtepi Ne Okazion 38000 Euro 75,7 M

Ambjenti
1+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati
2
Tirane | Zone Periferike Shes shtepine time private me shumen 38000 euro. siperfaqia totale 75,7. kati 2 me ashensor dhe administrator. 00393391470964 ...
27/09/2021 21:51

45,000 Euro - Okazion. Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Ali Demit Prane Pa Vaktur

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Okazion, apartament 1+1 ne shitje ne pallat ekzsitues. zona e ali demit - spitali kontinental - tirane. përshkrim prane pa vajtur te spitali kontinental. siperfaqe, 54.5m2, kati 4, totali i kat...
27/09/2021 21:23

65,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen Kongresi Manastirit Prane Oxhakut N

Ambjenti
3+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Id 4139073ne rrugen kongresi manastirit prane oxhakut, shitet apartament 3+1, me kuzhine me vete i mobiluar, siperfaqa totale 91.1 m²(me 3 certifikata pronesie pasi pallati eshte me shtesa), kati par...
27/09/2021 20:58

150,000 Euro - Ookaazioon - 4+1+2wc+bllk (liqeni ) Pallat Ultra I V. 2015 - Pamje Pan

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa neto
165.00 m2
Kati
2
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament gjigand në shitje 4+1+2wc+1ballkon te liqeni në fund të rrugës peti - tiranë- apartamenti është me hipotekë - Është me planimetri perfekte dhe ka mundësi ndarje në dy apartament...
27/09/2021 18:54

65,000 Euro - Shitet 2+1, Sheshi Shtraus, Xhamlliku.

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati
6
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shesim apartament 2+1 tek  xhamlliku. apartamenti ka nje siperfaqe prej 81 m2, ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar dhe ajrim natyral, dy dhoma gjumi, tualet, depo, 1 dhome nden...
27/09/2021 18:32

97,500 Euro - Shitet . 2+1 Fantastik - Pallat Te Ri - Vasil Shanto (prane Kika 2) -

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
96.00 m2
Siperfaqa neto
7
Kati
(1.49 Km nga qendra)
Tirane | Vasil Shanto Shitet apart. 2+1 fantastik ne pallat te ri - ne vasil shanto - ngjitur me kesh-in, me planimetri te rregullt , plot drite ( orientim lindje perendim), me pamje panoramike ( kati 7),   dhe me hipote...
26/09/2021 12:15

150,000 Euro - Ookaazioon - 4+1+2wc+bllk (liqeni ) Pallat Ultra I V. 2015 - Pamje Pan

4+1 Bosh
Ambjenti
165.00 m2
Siperfaqa neto
2
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament gjigand në shitje 4+1+2wc+1ballkon te liqeni në fund të rrugës peti - tiranë- apartamenti është me hipotekë - Është me planimetri perfekte dhe ka mundësi ndarje në dy apartament...
27/09/2021 18:54

165,000 Euro - Super Apartament Ne Shitje 162m2 Ne Tirane

5+1 pa mobiluar
Ambjenti
139.00 m2
Siperfaqa neto
6
Kati
(1.14 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ✅shitet super apartament ne tiraneapartamenti ndodhet ne ne zone shume te mire ne tirane, katin e 6-te te nje pallati me ashensor, pallati total ka 12 kateka orientim lindje-jug-perendim dhe shitet...
26/09/2021 10:57

65,000 Euro - Shitet 2+1, Sheshi Shtraus, Xhamlliku.

2+1 e mobiluar
Ambjenti
81.00 m2
Siperfaqa neto
6
Kati
(1.72 Km nga qendra)
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shesim apartament 2+1 tek  xhamlliku. apartamenti ka nje siperfaqe prej 81 m2, ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar dhe ajrim natyral, dy dhoma gjumi, tualet, depo, 1 dhome nden...
27/09/2021 18:32

60,000 Euro - Shitet Shtepi Private 2+1 Ne Shkoder

2+1 e mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa neto
1
Kati
Shkoder | Qender Shtepi 2+1 ne shitje ne shkodershtepia ndodhet ne nje pallat 2 kateshshtepia ka oborr dhe verande. ka nje siperfaqe rreth 75 m2.eshte totalisht e mobiluar me kushte bashkekohore.ka 2 dhoma gjumi, kuzh...
27/09/2021 17:21

49,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Tregu Elektrik, Tirane

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati
1
1.18 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 1+1 tek tregu elektrik ne ndertim te ri.siperfaqja 55 m2, kati 1, orientimi veri.apartamenti organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet.kubatura e rregull...
27/09/2021 17:50

60,000 Euro - Shitet Shtepi Private 2+1 Ne Shkoder

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Shkoder | Qender Shtepi 2+1 ne shitje ne shkodershtepia ndodhet ne nje pallat 2 kateshshtepia ka oborr dhe verande. ka nje siperfaqe rreth 75 m2.eshte totalisht e mobiluar me kushte bashkekohore.ka 2 dhoma gjumi, kuzh...
27/09/2021 17:21

66,000 Euro - Apt 2+1+ballkon I Ri, Ne Zonen Freskut Tek Pasticeri Melisa *pallat I

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati
2
2.46 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1+ballkon - vendndodhja ne zonen freskut tek pasticeri melisa- apartamenti jepet i mobiluar me hapsire te bollshme-hidraulike dhe elektrike te gjitha te rejaq2898te dhenat e ndarje...
27/09/2021 17:06

90,000 Euro - Tek Oxhaku Apartament 2+1+2 Per Shitje! Id: Billion1083

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati
1
2.44 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Tek oxhaku apartament 2+1+2 per shitje!id: billion1083ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te oxhaku,i ndodhur ne rrugen rrugen kongresi i manastirit.pallati ka cilesi te larte ndertimi duke perfshire ...
27/09/2021 17:03

169,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Tirane

4+1 e mobiluar
Ambjenti
115.00 m2
Siperfaqa neto
9
Kati
(1.74 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📍shitet apartament ne tiraneapartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire afer me teatrin turbina te liqeni ne tirane,te dhenat e ndarjes:2+1+2+3 tualetedhenbsp;apartamenti ka kushte shume te mira ...
26/09/2021 12:32

115,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19536)

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "raiffesein bank".informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 1...
27/09/2021 16:31

85,000 Euro - Shitet, Apartamenti 2+1, Unaza E Re (una22840)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati
8
3.17 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazes se re, pallati arlis.informacion mbi apartamentin:• kati i 8• sipërfaqja e apartamentit 110.5m2.aparta...
27/09/2021 16:30

95,000 Euro - Shitet, Apartamenti 2+1, Kodra E Diellit (una22868)

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati
5
Tirane | Kodra e Diellit Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodres se diellit, prane eleonores. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqja e apartament...
27/09/2021 16:30

255,000 Euro - Shitet, Apartamenti 3+1, Bllok (una22888)

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati
5
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Disponojmë apartament 3+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e bllokut, prane lsi.informacion mbi apartamentin:• kati i 5 banim• sipërfaqja e apartamentit 145m2.apartamenti...
27/09/2021 16:30

153,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1+verandë,unaza E Re(una19334)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa neto
278.00 m2
Kati
9
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1+verandë për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë jata marketinformacion mbi apartamentin: • kati i 9• sipërfaqja totale e apart...
27/09/2021 16:30

90,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19040)

Ambjenti
2+1 e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 përshitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "2 palmat".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 100m...
27/09/2021 16:30

58,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re (una22931)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati
4
3.17 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re.informacion mbi apartamentin:• kati i 4• sipërfaqja e apartamentit 65.9m2.apartamenti disponon...
27/09/2021 16:30

77,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re (una22967)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati
7
3.17 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazes se re, prane viles l.informacion mbi apartamentin:• kati i 7 (jo i fundit)• sipërfaqja e apartamentit ...
27/09/2021 16:30

62,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Tirane

1+1 e mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa neto
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Rruga Dritan Hoxha 📍shitet apartament ne tirane, rr.dritan hoxha ne tiraneapartamenti ka kushte shume te mira, ndodhet brenda nje pallati, ne katin e trete nga tokadhenbsp; dhe kati i dyte nga banimihyrja eshte e org...
27/09/2021 10:55

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim