🏡 shtepi ne shitje tek qender korce

🕵 Online 26 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje  

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te R

80,295 Euro

2+1 Bosh
Ambjenti
101.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
22/09/2020 07:25

Shitet Apartament 1+1 Në Fresk

31,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
2
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1 në rrugën e dajtit, fresk. zona është mjaft e qetë dhe të ofron fasilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 60 m2 dh...
22/09/2020 18:55

👉🏻shtepi Ne Shitje Bashke Me Truall Me Nje Cmim Okazion 🏡

6,000,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
616.00 m2
Kati
1
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet shtepi me cmim okazion! 🏡📍shitet shtepi ne zonen e kamzesdhenbsp;👉🏻shtepia eshte ne gjende te mire, e kompletuar ka dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo.📎ndertesa e shte...
22/09/2020 17:19

Shitet ; Penthouse-dubleks/ Rruga: “ndre Mjeda”

244,000 Euro

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa
244.00 m2
Kati
9
1.96 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Dhenbsp;dhenbsp;shitet ; penthouse-dubleks/ rruga: “ndre mjeda”, pranë “21 dhjetorit” ▪︎“rezidenca "alba", ndodhet pak metra larg qendrës së tiranës, duke patur akses me të gjith...
22/09/2020 16:58

Shiten ; Apartamente 2+1/ Rruga: “ndre Mjeda”

120,450 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
5
1.96 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes #shiten ; apartamente 2+1/ rruga: “ndre mjeda”, pranë “21 dhjetorit”. ▪︎apartamentet ndodhen në katin e i-rë, 5 dhe 7-të banim. ▪︎apartamentet kanë sipërfaqe prej 109.8 m2, ng...
22/09/2020 16:54

Shiten: Apartamente 3+1: Liqeni Artificial - Ish Pam

238,000 Euro

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
183.00 m2
Kati
1
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shiten: apartamente 3+1/zona: liqeni artificial - ish pam. ▪︎apartamentet kanë pamje mbi liqenin artificial të tiranës, ofrojnë një vend të qetë, ajër të pastër. ▪︎hapësira të ...
22/09/2020 16:49

Shiten: Apartamente 2+1/kompleksi "fiori Di Bosco"

97,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shiten: apartamente 2+1/kompleksi "fiori di bosco"▪︎kompleksi rezidencial “fiori di bosco”, është i pozicionuar në veri-perëndim të qytetit të tiranës, në rrugën “don bosko" ▪...
22/09/2020 16:43

Shitet Garsonjere Ne Rrugen Sulejman Pasha Afer Rruges Fortuzi

43,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
43.00 m2
Kati
4
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet garsonjere ne qender te tiranes afer rruges fortuzit me nje siperfaqe 43m2. garsonieria eshte e perbere nga nje dhome , koridor, banjo dhe nje ballkon. apartamenti nkodhet ne...
22/09/2020 16:39

👉🏻shtepi Ne Shitje Bashke Me Truall Me Nje Cmim Okazion 🏡

6,000,000 Leke

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
616.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(6.71 Km nga qendra)
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet shtepi me cmim okazion! 🏡📍shitet shtepi ne zonen e kamzesdhenbsp;👉🏻shtepia eshte ne gjende te mire, e kompletuar ka dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo.📎ndertesa e shte...
22/09/2020 17:19

Okazion: Super Duplex Në Shitje : Don Bosko

221,350 Euro

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
233.00 m2
Kati
10
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Okazion: super duplex në shitje /zona; don bosko ▪︎apartamenti ndodhet tek rezidenca "don bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në kt e x-të dhe xi-të banim, si dhe veranda prej 190m2. ▪...
22/09/2020 16:26

Shitet: Super Apartament 1+1 : Pogradec

60,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
8
84.55 Km
nga qendra
Pogradec | Qender Shitet: super apartament 1+1/zona: pogradec "center capri" ▪︎apartamenti organizohet në ambjent ndjenje dheamp; gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi korridor, tualet, ballkon me pamje panoramike b...
22/09/2020 16:17

Shitet: Apartament 1+1: " Komuna E Parisit"

78,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit ...
22/09/2020 16:14

Okazion: Shitet Super Apartament 2+1 : Liqeni Artificial

193,500 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
129.00 m2
Kati
5
1.81 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Okazion: shitet super apartament 2+1/zona:rr; " kristo luarasi " liqeni artificial ▪︎kompleksi gener 2, banim/ shërbim 17 kt dhe 3 kt parkim nëntokësor. një kompleks prestigjoz dhe më i kë...
22/09/2020 15:59

Shitet: Dyqan + Apartament 1+1/ Rruga ”irfan Tomini", Zona: Tirana E

75,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
1
2.11 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet: dyqan + apartament 1+1/ rruga ”irfan tomini", zona: tirana e re ▪︎ apartamenti ka një sip. prej 73m², kati i i-rë banim, i një pallati ekzistues, mbrapa karburant veliaj. ▪︎a...
22/09/2020 15:56

Ne Shitje Ap 1+1 Te Kompleksi Panorama Hotel Prestigj

75,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
12
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne shitje ap 1+1 te kompleski panorama - hotel prestigj ( prane shkolles harry fullz ) si vendodhje.shitet bosh• siperfaqe 79m2• kati 12 pallat i ri ashens, pallat me 14 kate• 1 dhome gjumi• s...
22/09/2020 15:48

Ne Shitje Ap 2+1 Ne Pallat Te Ri Ndermjet Rruges M.shyrri Dhe Rruges S

110,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne shitje apartament 2+1 me qera ne qender, ndermjet rruges m.shyrri dhe rruges se kavajes, prane me shkollen arben broci• siperfaqe 93m2• kati 2 pallat i ri me ashensor• 2 dhoma gjumi• sallon...
22/09/2020 15:45

👉🏻apartament 2+1 Ne Shitje Me çmim Okazion

53,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
1
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣shitet apartament 2+1🔅apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2.🔅organizohet 2+1 ne:•kuzhine•2 dhomadhenbsp;•korridor shperndares•tualet🏢nodhet ne katin e pare te nje pallati ekzist...
22/09/2020 14:51

Tirane, Shes Apartament 3+1+a+blk Kati 4, 118 M² 140.000 Euro (muhame

140,000 Euro

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
4
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartamenti është i pozicionuar në zonën e brrakës, në rrugën muhamet deliu, tiranë informacion mbi apartamentin:• kati 4• sipërfaqja e apartamentit : 118 m2• orientim:jug-lindje• do...
22/09/2020 14:25

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Tek Astiri, Rruga “teodor Keko” Ne Ti

58,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121233tek astiri, rruga ” teodor keko”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2, i mobiluar, kondicioner, me ashensor, tualet, 2 ba...
22/09/2020 14:20

Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Tregut Cam Ne Tira

170,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
122.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4139041rr. kavajes, afer tregut cam, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 122 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete ( me dritare), ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe...
22/09/2020 14:20

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Rruga Shkelqim

97,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
2.05 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Id 4121380komuna e parisit rr. shkelqim fusha, prane kopshtit botanik shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 102 m² (92.7 m2) me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualete ballkon ...
22/09/2020 14:19

Shitet Apartament 3+1 Rruga Mine Peza Prane Prokurorise Tirane (id 413

120,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
4
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4139038rruga mine peza, prane prokurorise, shitet apartament 3+1, 108 m2, kati i 4, ne pallat ekzistues por apartamenti eshte i rikonstruktuar nga e para, te gjitha dhomat me parket dhe me kondicio...
22/09/2020 14:19

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim