🏡 shtepi ne shitje me keste

🕵 Online 7 lexues | ⏳ 14 njoftime ne pritje  

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
21/10/2020 09:57

180,000 Euro - Shitet, Vilë , Sauk, Tiranë. 180,000 € Id: Pri+18102

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
220.00 m2
Kati
2
Tirane | Sauk Vila ndodhet në zonën e saukut .• informacion mbi vilën:• ndërtim 2 katësh• 100 m2 ndërtim• 120 m2 truall• kati i 1 disponon :• sallonin e ndenjes• 3 dhoma gjumi• 1 tualet• kat...
21/10/2020 16:51

182,000 Euro - Super Okazion !!!shitet Apartament 2+1+2 Tek Gener 2 Liqeni

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
5
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Super okazion !!!shitet apartament 2+1+2 tek gener 2 liqeniokazion! shitet super apartament i tipologjisë 2+1 pranë kompleksit “gener 2 ”.pozicionuar në një zonë shume te preferuar te kryeqyt...
21/10/2020 16:46

320,000 Euro - Shitet, Vilë, Rruga E Durresit , Tiranë 320,000 € Id: Pri+18148

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
228.00 m2
Kati
2
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Vila ndodhet tek rruga mahmut fortuzi,siperfaqja totale : 228 m2siperfaqja ndërtim: 128 m2oborr i madh rreth vilësvila organizohet në 3 kate:• kati -1, është 128 m2 dhe disponon 3 dhoma të më...
21/10/2020 16:43

96,000 Euro - Shitet Super Apartament 120m2 Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.89 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet super apartament 120m2 ne astirne astir shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totaledhenbsp;120 m2. zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjithadhenbsp;fasilitetetdhenbsp...
21/10/2020 16:38

790,000 Euro - Shitet Vile Luksoze Te Kompleksi Akacia Hills

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
650.00 m2
Kati
3
4.69 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet vile luksoze te kompleksi akacia hillsshitet vile super luks tek kompleksi akacia hills ,kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te koheve te fundit , ne mes te ajrit te paster larg...
21/10/2020 16:22

85,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Prane Globe

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 prane globe, ne rrugen e kavajes. apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. hyrja ka dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi,...
21/10/2020 16:21

450,000 Euro - Shitet: Vilë 3 Kt+ Papafingo/ Don Bosko

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
315.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shitet: vilë 3 kt+ papafingo/ zona: don bosko ▪︎ vila ka një sip trualli prej 253 m2, ndërtim prej 315 m2.▪︎ Çdo kat është i përbëhet nga një sallon i madh ndjenje/ kuzhinë sëbash...
21/10/2020 16:17

New* 2+1+2wc (ose 3+1) Open Space - (komuna E Parisit) Me Pamje Dhe Pl

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit - apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje mamje nga dajti fantastike! q2399- apartament me  hapsi...
21/10/2020 00:22

65,000 Euro - Okazion!!!shitet Super Apartament 3+1+2 Ballkone Te Pedonalja Ne Korce

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
0.20 Km
nga qendra
Korce | Qender Okazion!!!shitet super apartament 3+1+2 ballkone te pedonalja ne korce tek pedonalja ne qender te korces shitet super apartament 3+1+2 ballkone . apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe organizohet ne ...
21/10/2020 16:13

100,800 Euro - Okazion: Shitet Apartament 2+1/ Rruga "dibrës" Kompleksi " Farmacia

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Okazion: shitet apartament 2+1/rruga "dibrës" kompleksi " farmacia 10" ---------------------------------▪︎apartamenti ndodhet...
21/10/2020 16:01

59,950 Euro - Apartament 2+1 Në Shitje Te Bexhisteni

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Shkoder | Qender Sun real estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: tek kompleksi “bexhisteni”. apartamenti gëzon një sipërfaqe të p...
21/10/2020 15:51

300,000 Euro - Shitet Vile Ideale Per Investim Ne Korce

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
304.00 m2
Kati
3
0.20 Km
nga qendra
Korce | Qender Shitet vile ideale per investim ne korceshitet vile ideale per investim ne korce. vila ka 3 kate e organizuar ne:kati 1-dyqani 70 m i pershtatshem per bar kafe dhe market.kati ii dhe iii jane nga 117 ...
21/10/2020 15:45

120,000 Euro - 21 Dhjetori, Rr.kavajes Shitet Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Rruga e kavajes te 21 dhjetori shitet apartament 2+1, apartamenti me nje siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 3-te banim dhe eshte i mire organizuar ne nje dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi...
21/10/2020 15:40

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Astir.

2+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
97.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(3.19 Km nga qendra)
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 per shitje ne zonen e astirit prane vila l. pallat i ri i mireadministruar dhe me ashensor. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht e investuar dhe rikonstrukt...
20/10/2020 12:57

103,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Bilal Sina Ngjitur Me Kopeshtin Zologj

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament 2+1 ne rrugen bilal sina ngjitur me kopeshtin zologjik tirane.apartamenti ka sipefaqe totale 108 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje...
21/10/2020 15:14

83,000 Euro - Shitet Apartamenti 2+1 Te Oxhaku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartamenti 2+1 te oxhakushitetdhenbsp; apartament i tipologjisë 2+1 tek oxhaku. apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin e 3 te një pallati te ri te sapo perfunduar,te m...
21/10/2020 15:09

60,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Niko Avrami Afer Shkolles Bajram Curri

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
2
2.75 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1 ne rrugen niko avrami afer shkolles bajram curri tirane ,me siperfaqe te brendshme te hipotekuar 64 m2, apartamenti organizohet; nga dhome ndenje/ kuzhine, 2 dhoma gjumi ,koridor...
21/10/2020 15:06

64,800 Euro - Okazion: Shitet Apartament 1+1

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
6
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Okazion: shitet apartament 1+1/rruga "dibrës" kompleksi " farmacia 10" ---------------------------------▪︎apartamenti ndodhet...
21/10/2020 15:02

50,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar Ne Misto Mame Tek Pallatet Cabej

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
5
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne misto mame tek pallatet cabejokazion. shitet apartament 1+1 i cili mund te adoptohet lehtesisht ne 2+1 ne nje prej komplekseve me te mira ne zonen e misto mame, tek...
21/10/2020 14:58

76,000 Euro - 2+1+2wc, Me Hipoteke Te Rregullt Ne Don Bosko (viva Market) Zone Perfe

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
9
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Q2413te dhenat e ndarjes:🔸️- 2 dhoma gjumi🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhinedhenbsp;🔸️- 2 tualete🔸️- 1 ballkon🔸️- sip totale: 91 m2dhenbsp;🔸️- sip neto : 81 m2🔸️- sip perbas...
21/10/2020 14:08

160,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe Ne Shijak

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
10.59 Km
nga qendra
Durres | Zone Periferike ⭐️⭐️ shitet vile 3 kateshe ⭐️⭐️ 👉 kati 0 perbehet nga: koridor, 3 dhoma gjumi edhe tualet 👉 kati 1 perbehet nga: 2 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje edhe tualet 👉 kati 2 e...
21/10/2020 13:58

98,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
240.00 m2
Kati
1
12.29 Km
nga qendra
Durres | Golem/Shkembi Kavajes shitet shtepi 3 kateshe 👉 kati i 1 ne hyrje kuzhine+dhome ndenje+ballkon+banjo ⚫ kati i 2 ka 2 dhoma gjumi matrimoniale me ballkon+2 dhoma gjumi per femije+1 banjo 👉 kati i 3 ka 1 dhome ...
21/10/2020 13:54

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim