🏡 shtepi me keste

🕵 Online 42 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
23/10/2020 09:58

81,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Bulevardi Gjergj Fishta,vasil Shanto

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
7
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto -ofrohet apartament per shitje 1+1 ,me nje ballkon . -apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim . -ka nje siperfaqe totale prej 67 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjen...
23/10/2020 12:40

80,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane 80,000 €

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartamenti i sapo listuar, eshte i pozicionuar ne nje zone elitare, tek rezidenca kodra e diellit 2.rezidenca kodra e diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe p...
23/10/2020 12:09

50,500 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 2, 62 M²

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
2
Tirane | Rruga Dritan Hoxha Apartamenti ndodhet tek kompleksi "turdiu" tek fusha e aviacionit aktualisht apartamenti eshte ne ndertim dhe punimet po vazhdojne me ritme te shpejta ka nje siperfaqe totale prej 62.8 m2 ...
23/10/2020 11:58

87,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Laprake

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
2
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Shitet apartament 2+1+2 ne laprakeshitetdhenbsp; apartamentidhenbsp; 2+1+2dhenbsp; ne laprake,ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar.dhenbsp; organizohet me nje s...
23/10/2020 11:36

2,000,000 Leke - Shitet Ndertese Tre Kateshe Me Hipoteke

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
260.00 m2
Kati
3
32.33 Km
nga qendra
Elbasan | Qender Shitet ndertese tre kateshe me hipoteke. siperfaqja 260 m2. kati i pare dyqane, kati i dyte dhe i trete banim. me certifikate pronesie. adresa: elbasan, prane sportit te vjeter. te interesuarit per cd...
23/10/2020 11:30

75,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2+garazh Ne Yzberisht

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
5
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 3+1+2+garazh ne yzberishtne yzberisht tek bulevardi i ri shitet apartament 3+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe totale 107 m2. zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe...
23/10/2020 11:05

145,000 Euro - Shitet Apartament 3+1, Tek Komuna E Parisit

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament 3+1, tek komuna e parisitne zonen e komunes se parisit, tek kika 1, shitet apartament 3+1, 130 m2, ne katin e 3-te te nje pallati te ri. prona disponon dokumenta te regullta.dhenbsp;...
23/10/2020 10:03

169,000 Euro - New* 2+1+2wc (ose 3+1) Open Space - (komuna E Parisit) Me Pamje Dhe Pl

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit - apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje mamje nga dajti fantastike! q2399- apartament me  hapsi...
23/10/2020 00:23

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
6
0.62 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
23/10/2020 09:58

62,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Laprake Prane Spitalit Ushtarak Ne Tirane (id

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Id 4129091laprake, prane spitalit ushatarak, shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, kati 4 jo i fundit, ndertim ekzistues, dhomat me parket, tualet me dritare, koridor qe lidh te gjitha ...
23/10/2020 09:48

98,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Prane Kryqezimit Te 21-shit Ne Tirane (id 41

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121463prane kryqezimit te 21-shit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 106 m² (96 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, koridor qe lidh te gjitha d...
23/10/2020 09:47

50,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Yzberishtit, Prane Kompleksit Cabe

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Id 4111198yzberisht, prane kompleksit cabej, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70m² (64 m²) me hipoteke, kati 5 me ashensor, apartamenti organizohet ne nje strukture te rregullt kuzhi...
23/10/2020 09:46

129,000 Euro - Apartament 2+1 Dublex Ne Shitje Ne Zonen E Don Boskos Prane Vizion Plu

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
180.00 m2
Kati
9
Tirane | Don Bosko Id 4121464don bosko, prane vizion plusit,  shitet apartament 2+1 dublex, ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² + verand me siperfaqe 90 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore ,  kati 9   dhe i...
23/10/2020 09:46

123,000 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Shitje Tek Komuna E Parisit.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
106.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Apartament luksoz 2+1 per shitje tek rruga bill klinton tek kodra e diellit. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bol...
22/10/2020 12:59

73,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
9
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet super apartament 2+1 ne astirne astir shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totaledhenbsp;98 m2, me vendodhje perfekte. zona ne te cilen ndodhet ofrondhenbsp;qetesinedhenbsp;dhe te gjithadhe...
23/10/2020 09:46

66,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Bardhyl, Prane Bar Oslo Ne Tirane (

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4121457rruga bardhyl, prane bar oslo, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 60 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, bosh,i rikonstruktuar totalisht me parket, dritare dhe dyer te reja, t...
23/10/2020 09:25

88,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Prane El Sahara Tek Astiri.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 per shitje prane el sahara ne astir. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me kubature te rregullt dhe e mireorganizuar. organizohet nga: ...
23/10/2020 09:03

25,000 Euro - Shiten Apartamente Në Durrës, Plazh

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
3
5.30 Km
nga qendra
Durres | Zone Periferike Në zonën e plazhit, durrës. shiten apartamente 1+1, të mobiluara, me hipotekë, 25000€. mund të blini dhe me këste. 0694400107...
23/10/2020 04:24

169,000 Euro - New* 2+1+2wc (ose 3+1) Open Space - (komuna E Parisit) Me Pamje Dhe Pl

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit - apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje mamje nga dajti fantastike! q2399- apartament me  hapsi...
23/10/2020 00:23

165,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Prane Teg.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
2
6.98 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Apartament 2+1 per shitje ne nje kompleks te ri rezidencial ne perfundim e siper prane qendres tregetare teg. apartamenti 2+1 ka nje organizim te miremenduar ku te gjithe klientet do te gjejne vetvet...
22/10/2020 19:02

45,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 45,000 € Id: Opp+17587

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
Tirane | Fresku/Linze ...
22/10/2020 17:25

65,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku 65,000 € Id: Opp+17346

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
1
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut.apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.apartamenti ka një sipërfaqe prej 98...
22/10/2020 17:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim