340x230    340x230

🏡 shtepi fshati

🕵 Online 62 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje    
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Kembehet shtepi pushimi 1+1 kati 3 me hipotekapartamenti ndodhet 70 m ne qender te fshatit piqeras,sarande,pamje panoramekse nga deti,ka 10 min largplazhin e bunecit,15 min larg borshin,e rregulluar dhe mobiluar totalishtkembehet me nje hyrje ne tira...

29/08/2022 10:35

8,500,000 Leke

Fier Zone Periferike |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete

💥  shitet shtepia ne fshatin strum fier16.2 dy toke nga keto 2.4 dy sera💰 cmimi 85 milion ...

21/08/2022 09:33

23,000 Euro

Korce Qender |
Ambjenti
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtepia ne fshatin porodine korce ka nje siperfaqe prej 300m2 dhe 2 dynym toke perreth.disponon 6 dhoma tualet dhe nje ballkon shume te madh shtëpia eshte me dokumenta te rregullta pronesie. te interesuarit te kontaktojne tek nr i telefonit...

05/07/2022 16:55

23,000 Euro

Korce Qender |
Ambjenti
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtepia ne fshatin porodine.shtepia ka nje siperfaqe prej 300m2 dhe dy dynym toke perreth.eshte e pajisur me dokumenta te rregullta dhe certefikate pronesie.shtepia disponon 6 dhoma tualet dhe nje ballkon shume te madh.te interesuarit te konta...

13/06/2022 22:35

Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete

Ne sarande shtepi private per shitje 300m2! id: billion1945 ne hyrje te qytetit te sarandes ne fshatin metoq disponojme shtepi private nje kateshe per shitje. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 110m2 dhe nje siperfaqe trualli 300m2 .shtepia eshte ...

07/05/2022 13:59

550,000 Euro

Elbasan Zone Periferike |
Ambjenti
5+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
560.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Shtepi ne shitje, gostime, elbasan.shitet shtepia ne elbasan.karakteristikat:-shtepia ndodhet ne fshatin gostime ne elbasan.-ka planimetri dhe dokumentacion te rregullt-eshte 560 metra katror ne total -ka token e saj 3500 metra katror -shtepia esht...

26/09/2021 15:57

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 01/12/2022 17:28

39,700 Euro - ✅apartament 1+1 Ne Shitje Te Univers City

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 6.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Cmim okazion!! shitet apartament 1+1 te kompleksi univers city, nje nga komplekset me te reja ne tirane. apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2. organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome g...
📅 Date: 02/12/2022 21:36

55,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Fier

Fier | Qender
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne fier pran kupoles i mobiluar me 2 tualete , 1 tualet eshte brenda dhomes matrimoniale dhe ka dritare. aredimi eshte bashkohor. eshte investuar ne pllaka ne te gjith ambjenti...
📅 Date: 02/12/2022 20:57

52,000 Euro - 🔻shitet Apartament 2+1🔺fresk ,(muhamet Deliu) 52000e [id Azaxhdn

Tirane | Fresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
📍 adresa: fresk ,(muhamet deliu) 🔹pallat i ri 🔹kati 3 🔹siperfaqa : 90 m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ambient gatimi te vecuar 🔹dhoma gjumi 2 🔹tualete 2 🔹 ko...
📅 Date: 02/12/2022 20:50

54,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk Prane Thesarit Ne Tirane (id 4121108

Tirane | Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211082 ne fresk, prane thesarit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 88.8 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi ...
📅 Date: 02/12/2022 20:10

68,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir, Prane Bar Artistit (id 4111486)

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4111486 astir, afer bar artistit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 78.3 m² (72 m² neto), pallat i ri, me hipoteke, kati 4 banim, jo i fundit, me ashensor, bosh. apartamenti eshte i organizuar ne...
📅 Date: 02/12/2022 18:54

70,775 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Karabinaje Ne Kashar

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 8.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje tek rruga bulevard, kashar || ne faze karabinaje || kati 4 || pallat i vitit 2021-2022 (dhe vazhdojne akoma punimet) || ndertime shume cilesore || orientimi i apar...
📅 Date: 02/12/2022 18:40

39,700 Euro - 🔔okazion!! Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Univers City,

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion!! shitet apartament 1+1 te kompleksi univers city apartamenti eshte me siperfaqe 60 m2. organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon apartamenti eshte ne...
📅 Date: 02/12/2022 18:37

126,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabinaje Tek Unaza E Re , Astir

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.42 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje tek unaza e re || ne faze karabinaje || kati 4 || pallat i vitit 2021-200 (dhe vazhdojne akoma punimet) || ndertime shume cilesore || orientimi i apartamentit esht...
📅 Date: 02/12/2022 18:31

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo ** Papafingo- (kopeshti Botanik)

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , (mundesi blerje 2 garazhe) verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perf...
📅 Date: 01/12/2022 19:17

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 01/12/2022 18:52

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike (17.28 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 01/12/2022 17:32

85,345 Euro - Shitet Apartament 3+1

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet okazion apartament 3+1 ne ndertim ne univers city ne zonen startek ne katin e 6 banim (te fundit). siperfaqe totale 131.3 m nga te cilat 112.58 m siperfaqe e brendeshme dhe 18.72m siperfaqe e p...
📅 Date: 02/12/2022 18:04

39,000 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne univers city ne ndertim i cili perfundon ne 2024, rruga gryka e kacanikut mbrapa qtu. orjentimi perendim siperfaqe 60m vetem per likujdim total...
📅 Date: 02/12/2022 18:03

77,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht 77.000 Euro

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 3.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~ 1+1 ~ 78 metra katror ~ e sapo mobiluar ~ kati 8 ~ i fundit ~ pallat i ri ~ me ashensor ~ yzberisht ~ cmimi 77.000 euro kontaktoni a800...
📅 Date: 02/12/2022 17:28

140,000 Euro - Shitet 2+1+2+post Parkimi Te Kopshti Botanik

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Organizimi: kuzhina , dhoma ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 balkone dhe 2 tualete. orjentimi jug. ne cmim perfshihet dhe 1 post parkmi. siperfaqe bruto 109 m2. siperfaqe neto 101 m2. ka dokumentacion t...
📅 Date: 02/12/2022 17:08

100,000 Euro - Shitet, Shtëpi Private, Shkozë, Tiranë, 100.000€, Id Pro28317

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 4.88 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë shtëpi private për shitje, pozicionuar në shkozë informacion mbi apartamentin: • strukturë 1-katëshe • sipërfaqe ndërtimi: 130m2 • sipërfaqe truall: 250m2 organizimi i ...
📅 Date: 02/12/2022 16:58

58,700 Euro - Shitet Apartament 1+1 , Kompleksi Golden Park , Tirane, 950eu M2. Id P

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje , pozicionuar te kompleksi golden park . informacion mbi apartamentin: • siperfaqe bruto: 61.73 m2 • kati 4 organizimi i brendshëm: • ambienti ndenje...
📅 Date: 02/12/2022 16:58

128,700 Euro - Shiten, Opsione Apartamentesh, Kompleksi Arlis, Tiranë, 1300€ M2, I

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë opsione apartamentesh 2+1 për shitje, pozicionuar në një nga komplekset më të reja në zonë, kompleksi arlis, farmacia 10. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 99m2 - 130 m2...
📅 Date: 02/12/2022 16:56

216,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Te Delijorgji

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 119m ne katin e 3 ne nje pallat te ri. apartamenti ndodhet te kompleksi delijorgji dhe eshte gati per banim ne mars te vitit 2023. apartamenti ka nje planimetri...
📅 Date: 02/12/2022 16:49

52,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, [id Kbaxhdnal 0016]

Tirane | Fresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
🔻shitet apartament 2+1🔺 📍 adresa: fresk ,(muhamet deliu) 🔹pallat i ri 🔹kati 3 🔹siperfaqa : 90 m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ambient gatimi te vecuar 🔹dhoma ...
📅 Date: 02/12/2022 16:48

118,900 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Halili, Tiranë, 118.900euro, Id Pro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 i konvertuar në 2+1 , pozicionuar te kompleksi halili, rruga e dibrës. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartamentit: 66m2 • kati 2 organizimi i brendsh...
📅 Date: 02/12/2022 16:45

2,850,000 Euro - ✅vile Per Shitje Ne Teg Te Rezidenca Rolling Hills,vila Champange

Tirane | Sauk/Qendra TEG 7.64 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
996.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete
Vile per shitje te rezidenca rolling hills, vila champange, prane teg. vila ka siperfaqe totale 1200 m2 . vila champagne e cila ndodhet në rolling hills residence dallohet per arkitekturën ...
📅 Date: 02/12/2022 16:13

105,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Unaza E Re, Una28702

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 02/12/2022 16:02

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim