🏡 shpi me qera elbasan

🕵 Online 68 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

170,000 Euro - Ap. I Cilesise Premium- 2+1+2wc +2ballk. (drejtoria Policise - M. Shyr

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planim...
24/11/2020 09:27

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament tek stadiumi dinamo.🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar.organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum.👉dhenbsp;siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum.- kati : 3p...
24/11/2020 11:05

95,000 Euro - Ne Shitje Ap 2+1 Pallat Te Ri Me Ashensor Te Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
2
1.63 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 me qera ne zonen e fushes se aviacionit, prane te pallatet e telebingos shqiptare. ( mundesi e mire investimi pasi banesa ndodhet me pamje ngadhenbsp; rruga kryesore dhe te je...
24/11/2020 17:59

75,000 Euro - Ne Shitje Ap 1+1 Te Kompleksi Panorama Hotel Prestigj

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
12
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne shitje ap 1+1 te kompleski panorama - hotel prestigj ( prane shkolles harry fullz ) si vendodhje.shitet bosh• siperfaqe 79m2• kati 12 pallat i ri ashens, pallat me 14 kate• 1 dhome gjumi• s...
24/11/2020 17:58

94,800 Euro - Shitet 2+1 Apartament Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Rruga Myslym Shyri

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
7
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet 2+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor. rruga myslym shyrri, prane adidasit i mobiluar dhe punime cilesore, sip 79 m2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ...
24/11/2020 17:58

114,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate, Prane Kompleksit Fari Ne

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
2.26 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id 4121485tek liqeni i thate, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 93.4m² (82 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, shitet i mobiluar sic eshte, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet ...
24/11/2020 16:43

55,500 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Rruga Bardhyl Per 55500 Euro!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
4
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Apartament ne shitje 1+1 i modifikuar ne 2+1 tek rruga bardhyl! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues prane bar "oslos". ka nje siperfaqe prej 53m2, te organizuar ne nje sal...
24/11/2020 16:07

52,500 Euro - Apartament Ne Shitje 3+1 Ne Kombinat 52'500 Euro!

Ambjenti
3+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
5
4.47 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament ne shitje 3+1 ne kombinat 52'500 euro! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues prane shkolles myslym keta ne kombinat. ka nje siperfaqe prej 92m2 te organizuar ne nje sall...
24/11/2020 15:57

58,000 Euro - Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Don Bosko 58'000 Euro!

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament ne shitje 1+1 ne don bosko 58000 euro! apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes, prane te gjitha faciliteteve dhe rrugeve kryesore. ka nje hapesire prej 74m2, te organiz...
24/11/2020 15:53

57,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli Per 57000 Euro!

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
2
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament ne shitje 1+1 perballe maternitetit te ri per 57'000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertimi te ri.ka nje siperfaqe prej 58.9 m2+16.53 m2 verande. apartamenti organizohet...
24/11/2020 15:50

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

3+1 Bosh
Ambjenti
203.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
22/11/2020 20:44

48,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Porcelan 48'000 Euro!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
6
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament ne shitje 2+1 ne porcelan 48'000 euro! ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar pas vitit 2000', pa ashensor ne zonen e porcelanit, fare prene "tv klan"-it. ka nje siperfaqe prej 76...
24/11/2020 15:43

75,040 Euro - Shitet Apartamenti 2+1+2 NË Rus , ShkodËr

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
5
0.70 Km
nga qendra
Shkoder | Qender shitet apartamenti 2+1+2 në rus ,shkodër. apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi ,1 sallon, 2 tualete dhe ballkon. sipërfaqja e apartamentit është 112.4 m2 ndodhet në katin e 5- të t...
24/11/2020 15:39

65,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Xhamlliku 65'000 €!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
2
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartament ne shitje 2+1 tek xhamlliku 65'000 €! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues tek ish-profarma, ne xhamllik. ka nje siperfaqe te brendeshme prej 66m2, te organizuar...
24/11/2020 15:36

65,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Besim Daja Prane, Medreses Ne Tiran

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
1
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4229198rr. besim daja afer  medreses , shitet apartament 2+1, tualet,pallat eksistues,me siperfaqe 62 m², kati 1 , mundesi per te bere edhe biznes.koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon +verande...
24/11/2020 15:28

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Irfan Tomini 50'000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
5
2.11 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Apartament ne shitje 2+1 tek irfan tomini 50'000 €! ndodhet ne katine 5 te nje pallati me tulla ne fillimin e rruges irfan tomini, fare prane ures se nsharakut. apartamenti ka nje siperfaqe te bre...
24/11/2020 15:27

127,200 Euro - Shitet: Super Apartament 2+1+2

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
1.85 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet: super apartament 2+1+2 /rruga: "siri kodra"------------------------------------☆☆☆☆☆▪︎apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 105.55 m², kati i iii- të banim, pallat i ri...
24/11/2020 15:27

97,350 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Don Boskos Prane Kompleksit Fiori

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121427don bosko, tek kompleksi fiori di bosko, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 88.5 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor , 2 tualete , ballkon,dhenbsp; i mo...
24/11/2020 14:51

78,750 Euro - Shitje, Id 4121090, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Prane Concord Center

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121090rruga 5 maji, prane concord center, rruga jorgo plaku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati 1 banimi, pallat te ri, me ashensor, i rregulluar totalisht, bosh,me kontrate pronesie...
24/11/2020 14:51

60,000 Euro - Super Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Kodren E Diellit Prane Eleonor Ne T

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4111213kodra e diellit, afer njesise bashkiake nr. 13, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 56 m² me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, apartament plot drite natyrale , koridor qe l...
24/11/2020 14:50

105,000 Euro - Shiten: Apartamente 2+1/

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shiten: apartamente 2+1/kompleksi "fiori di bosco"--------------------☆☆☆☆☆▪︎kompleksi rezidencial “fiori di bosco”, është i pozicionuar në veri-perëndim të qytetit të tiranës...
24/11/2020 14:35

103,000 Euro - Shitet, Apartament, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18653

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit thatë.informacion mbi apartamentin:• kati i 3 banim.• sipërfaqa e apartamentit 86 m2.apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon:• salloni...
24/11/2020 14:18

67,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Prane Xhamllikut!

Ambjenti
3+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apatamenti ndodhet ne rrugen qemal stafa, ne nje zone qe ofron facilitete te shumta, pallat ekzistues ne katin e 1. ka nje siperfaqe totale prej 90 m2, e organizuar ne nje koridor spacioz, 1 sallon nd...
24/11/2020 14:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim