🏡 shitje shtpie ne tiran sot

🕵 Online 11 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 i mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
17/01/2021 06:34

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga E Kavajes

2+1 i mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 ne rrugen ylbere bylybashi, ne zonen e 21 dhjetorit. zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.apartamenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallat...
16/01/2021 21:45

94,000 Euro - Shitet 2+1 Apartament Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Ne Rrugen E Kavajes

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1., 94 m2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, me hipotekcmimi 1000€/...
17/01/2021 23:46

40,500 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
5
2.75 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1 tek shkolla e bashkuar. apartamenti pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues. apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me ambjentin e kuzhine...
17/01/2021 22:33

49,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje,

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
5
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 1+1 ne shitje ne yzberisht. me dalje te shpejte te bulevardi i ri. ka hipoteke. te me kontaktojne vetem njerez serioz. ...
17/01/2021 22:06

78,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1,rruga 3 Deshmoret ,yzberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
6
5.28 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Organizmi:•ndodhet ne katin e 6 banim•ambient ndenje dhe kuzhine•2 dhoma gjumi•ballkon llozhe•nje tualet.•apartamenti eshte 96 m2 siperfaqe e shfrytezueshme, pajisur me certifikate pronesi...
17/01/2021 21:33

61,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Zonen E Astirit Bulevardi I Ri Id 4121497

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121497ne zonen e astirit prane bulevardit te ri, shitet apartament 2+1, siperfaqja 97 m², me hipotekedhenbsp; , kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar, 1 tualet, me verande.cmimi 61000 eu...
17/01/2021 20:05

67,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Don Bosko Ne Tirane (id 4121494)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4121494rr. don bosko, afer dental turk, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 75 m² (75 m2) me hipoteke, kati 4 ,tualet me dritare , ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat.shitet 67000...
17/01/2021 19:34

18,000 Euro - Shitet, Garzoniere, Fresku, Tiranë 18,000 € Id: Opp+19081

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
41.00 m2
Kati
1
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, garzoniere, në zonën e freskut, rruga e dajtit, pranë restorant qesarakës.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 41.7m2 .• kati i 1.• orientim jug- lindje.organizimi:ambjent n...
17/01/2021 18:10

55,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+garazh,unaza E Re(future14372)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek kompleksi "molla". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 60.6 m2 • kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambje...
17/01/2021 17:41

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
16/01/2021 10:44

192,200 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Kavajes Garden Building

2+1 Bosh
Ambjenti
124.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 te rruga e kavajes te tirana garden buildingpallati eshte ne ndertimobjekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te tiranes, brenda unazes se vogel dhe ...
16/01/2021 20:55

72,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una17969)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
5
2.87 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "artisti".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 99m2...
17/01/2021 16:07

47,000 Euro - Ofrojme Apartament Per Shitje Prane Prane Pediatrise.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
3
1.49 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Ofrojme apartament per shitje prane prane pediatrise. apartamenti, me nje siperfaqe prej 56m2, eshte i organizuar me nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, sallon ndenje me te gatimit se bash...
17/01/2021 16:03

38,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Lagjen Misto Mame, Rruga Thoma Koxhaj Ne T

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Id 4111225ne misto mame, rruga thoma koxhaj, shitet apartament 1+1, siperfaqa 65 m², kati i katert banim ne nje pallat te ri, tualet, ballkon, me letra te rregullta te firmes se ndertimit. ka kulle a...
17/01/2021 14:02

65,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una18819)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë spar market.informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 90m2.a...
17/01/2021 13:55

58,000 Euro - Shitet, Papafingo, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë 58,000 € Id: Opp+181

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
2.72 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament (papafingo) 2+1, tek varri bamit rruga xhanfize keko. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 80m2. • kati i 4. • orientim jug-lindje. organizimi: ambjent ndenjie...
17/01/2021 13:36

60,000 Euro - Okazzion!!! Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Fusha Ali Demit Ne Tirane (i

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.19 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4129116tek ali demi, prane fushes, shitet apartament 2+1, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, bosh, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzh...
17/01/2021 12:57

52,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Don Bosko

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartament 1+1 ne shitje ne don bosko, prane viva market. me sip totale 75 m2. ndodhet ne katin e 2 teknik te nje pallati te ri me ashensor. ka planimetri te rregullt. disponon hipoteke. kontakto...
17/01/2021 12:49

300,000 Euro - Shitet Super-apartament 2+1, Rr. Elbasanit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
167.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ne shitje super-apartament ne rrugen e elbasanit, me pamje nga pylli i parkut te liqenit artificial. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones, me punime shume cilesore dhe administr...
17/01/2021 09:58

280,000 Euro - Shitet Super-vile Ne Gjirin E Lalezit

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
200.00 m2
Kati
3
Durres | Gjiri i Lalzit Ne shitje super-vile ne kompleksin lura, nje nga komplekset me te mira ne gjirin e lalezit. kompleksi lura ofron te gjitha fasilitet e nevojshme, ku mbizoteron qetesia dhe gjelberimi duke e bere nje o...
17/01/2021 09:56

169,000 Euro - Shitet Super-apartament Te Komuna E Parisit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
164.00 m2
Kati
7
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Ne shitje apartament me cmim okazion ne komunen e parisit, afer me kristal center.apartamenti ka siperfaqe totale 164 m2 dhe siperfaqe te brendshme 158m2. hyrja eshte e investuar dhe me punime shume c...
17/01/2021 09:56

135,000 Euro - Shitet Apartament Te Liqeni I Thate!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
129.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet apartament shume i investuar te liqeni i thate, rr.ullishtes. apartamenti ka nje siperfaqe 130 m2 bruto dhe 116 m2 siperfaqe neto. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit dhe disponon dokum...
17/01/2021 09:55

60,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje, Kodra E Diellit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e kodres se diellit,prane eleonor . apartamenti ka nje siperfaqe prej 56 m2, e organizuar ne sallon/kuzhine nje dhome gjumi nje tualet , ballkon.apartamenti eshte ...
17/01/2021 09:55

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim