340x230    340x230

🏡 shitet shtepi private tirane

🕵 Online 94 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

205,000 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
270.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtëpi private, në rrugën e dibres, prane spitalit amerikan 2 informacion mbi pronën: • sipërfaqje trualli: 270 m2. • sipërfaqje ndërtimi: 102.7 m2. • kati 1 (përdhe) : me sipërfaqe 102.7 m2 neto organizuar ambient ndenje ...

25/11/2022 18:00

170,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
0 Tualete

Shitet shtëpi private, kodra e priftit, rruga seit gega. informacion mbi pronën: sipërfaqe trualli 500 m2. • sipërfaqja e ndërtimit: 220.2 m2. • strukturë 2-katëshe. • bosh. • orientim veri-jug-lindje-perëndim. • me dokumenta...

19/11/2022 11:59

Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
296.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi private dhe dyqan, allias.informacion mbi pronën:• strukturë ndërtimi 3 katëshe.•.sipërfaqje trualli: 296 m2.• sipërfaqe ndërtimi: 247 m2.• sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.• me korrid...

17/11/2022 11:57

Ambjenti
4+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
173.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi private, shkozë, në rrugën pano lula. informacion mbi pronën: • sipërfaqje bruto: 172.7m2. • sipërfaqje neto: 145.2m2. • kati 1 : ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. • kati 2: ambient nden...

15/11/2022 12:05

150,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
251.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

- shitet, shtëpi private, allias, tiranë. - sipërfaqja e vilës: 214 m2. - sipërfaqja e truallit: 251 m2. - strukturë 2-katëshe. - organizimi: - kati 1: sipërfaqja 145 m2. përbëhet nga ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tu...

14/11/2022 20:36

350,000 Euro

Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
240.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete

Disponojmë shtëpi private për shitje, pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e shtëpisë: 240 m2 • strukturë 2-katëshe organizimi i brendshëm: • kati 1: sipërfaqja 112m2. open space i lënë me...

14/11/2022 15:35

190,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
485.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi private pranë profarmës. shtëpia ka strukturë njëkatëshe, ka sipërfaqe 485 m2 truall dhe 85 m2 ndërtim. shtëpia është totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, verand...

14/11/2022 15:35

Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
153.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet, shtëpi private në shkozë.informacion mbi pronen:• sipërfaqja e truallit: 148.5 m2• sipërfaqja e ndërtimit: 153 m2• strukturë 2- katëshe.organizimi :kati 0 - i përshtatshëm si garazh.kati 1 - ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi,...

12/11/2022 10:36

300,000 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
362.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete

Shitet,shtëpi private + truall, në zonën kodra e priftit.informacion mbi pronen:• sipërfaqja e ndërtimit:362 m2.• sipërfaqja e truallit 330m2.• strukturë 3 katëshe.organizimi :kati 0 - garazh + bodrum.kati 1 - ambjent ndenjie, 2 dhoma g...

11/11/2022 10:49

Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
600.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi private, fresku, në rrugën shefqet kuka. informacion mbi pronën: • sipërfaqje trualli: 600m2. • sipërfaqje ndërtimi: 330m2. • kati 0: me sipërfaqe 93.4m2 total projektuar si magazinë. • kati 1 (përdhe) : me sipër...

07/11/2022 11:39

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 29/11/2022 17:28

48,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 48.000eu

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 3.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~ 58m2 ~cmimi 5500000 leke ~ me hipoteke ~ pjeserisht e kompletuar ~ pallat i ri ~adresa:rruga e kavajes (pran pallateve cabej) kontaktoni 0693033038...
📅 Date: 30/11/2022 07:53

162,400 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne ndertim ne rrugen mine peza ne rezidencen mine peza, siperfaqe 116m . apartamenti ka pamje nga rruga dhe ndodhet ne katin e 5. organizimi ne sallon dhe ambjent gatimi i perbas...
📅 Date: 29/11/2022 22:13

50,000 Euro - Apartament 1+1 Okazion Ne Shitje 82m2

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 17.51 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion apartament 1+1 me siperfaqe 82 m2 . i mobiluar . 600e m2. te terminali i autobuzave . nuk trajtohet me kredi. ...
📅 Date: 29/11/2022 21:55

39,000 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne univers city ne ndertim i cili perfundon ne 2024, rruga gryka e kacanikut mbrapa qtu. orjentimi perendim siperfaqe 60m vetem per likujdim total...
📅 Date: 29/11/2022 21:04

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo *** Papafingo - (kopeshti Botani

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 3.59 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte ...
📅 Date: 29/11/2022 19:16

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 2.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 29/11/2022 18:51

119,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje Ne Astir

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Te dhenat e ndarjes:-  sallon + kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet: 100.5m2 - kati: 3karakteristika:- cmimi i apartamentit 119.000 euro ...
📅 Date: 29/11/2022 18:17

135,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje Tek Rruga ''mine Peza''

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Te dhenat e ndarjes:- kati: 1-apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, e cila ofron facilitete te ndryshme si cerdhe, kopshte, institucione arsimore, markete, farmaci, gjithashtu ndodhet dhe shu...
📅 Date: 29/11/2022 18:04

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo *** Papafingo - (kopeshti Botani

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte ...
📅 Date: 29/11/2022 19:16

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.77 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 29/11/2022 18:51

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike (17.28 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 29/11/2022 17:31

79,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit/ Opp28482

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Opp28482 e vendosur në një nga pikat kryesore të tiranës, ndërmjet ish fushës së aviacionit dhe unazës së madhe, apartamenti ndodhet tek "river residence". informacion mbi apartamentin: ...
📅 Date: 29/11/2022 17:39

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike 17.28 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 29/11/2022 17:31

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 29/11/2022 17:28

156,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Selvia/ Opp27417

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Opp27417 disponojmë apartament 2+1+2 për shitje në rrugën e dibrës, selvia. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit: 104.5m 2 • kati 4. organizimi i brendshëm: •...
📅 Date: 29/11/2022 17:15

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I / Opp28554

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar ne rrugen haxhi dalliu, bulevardi zogu i informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96m2 • kati i 6. apartamenti disponon: • a...
📅 Date: 29/11/2022 17:15

720,000 Euro - 📌shitet Vile Me Pamje Nga Deti Ne Kassandra, Pefkochori Greqi 🏖

Tirane | Komuna e parisit 1.74 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
📌shitet vile me pamje nga deti ne kassandra, pefkochori greqi 🏖 🏡vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe 400m2 ne total ne 3 kate. vila perbehet nga: 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 2...
📅 Date: 29/11/2022 16:48

290,000 Euro - Shitet, Vile 2-kateshe Dyshe, Yrshek, Tirane Una28764

Tirane | Vore 6.38 Km nga qendra
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
565.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2-kateshe dyshe, yrshek, tirane vila disponon: • siperfaqe toke: 250m2 • siperfaqe ndertim: 315m2 • pjeserisht e mobiluar • oborr organizimi: • 2 sallone ndenje me a...
📅 Date: 29/11/2022 16:46

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ish Parku I Autobusave, Tiranë, 85.000€, Id

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobusave. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit : 75 m2 neto organizimi i brendshëm : • sall...
📅 Date: 29/11/2022 16:39

118,900 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Halili, Tiranë, 118.900euro, Id Pro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 i konvertuar në 2+1 , pozicionuar te kompleksi halili, rruga e dibrës. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartamentit: 66m2 • kati 2 organizimi i brendsh...
📅 Date: 29/11/2022 16:39

600,000 Euro - Vile Ne Shitje Prane Bllokut Te Ambasadave .

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.99 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
7+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
385.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Vile ne shitje prane bllokut te ambasadave . informacion mbi pronen: -  vile  3-kateshe me sip. trualli 379 m2 me certificate pronesie e rrethuar me mur, me porte me vete, me agrum...
📅 Date: 29/11/2022 16:38

68,000 Euro - Apartment 1+1 Ne Shitje Rruga Babe Rexha, 21 Dhjetor

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.12 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartment 1+1 ne shitje rruga babe rexha, 21 dhjetorsiperfaqja: 62m2 1 dhome gjumi 1 tualet sallon+ guzhine e mobiluarme hipotekecmimi: 68.000 €...
📅 Date: 29/11/2022 16:38

70,000 Euro - Apartment 2+1 Ne Shitje Tek Fresku Rruga E Dajtit, 70.000 Euro

Tirane | Fresku/Linze 9.74 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartment 2+1 ne shitje tek fresku rruga e dajtit siperfaqja: 86m2 2 dhoma gjumi 1 tualet sallon+ guzhine ballkonbosh (vetem kuzhine)kati 2apartamenti eshte i punuar ne menyre...
📅 Date: 29/11/2022 16:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim