🏡 sheshi avni rustemi

🕵 Online 30 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

90,000 Euro - 🟡♣️ Një Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj M

2+1 i mobiluar
Ambjenti
92.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti,dhenbsp; e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku tiranës rruga naim frashëri. 🟡♣️dhe...
18/06/2021 11:33

160,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dheamp; ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dheamp; ballkon qe ka qene me pare) **** mbi 70k euro investim premiumdhenbsp;...
18/06/2021 13:16

65,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Vasil Shanto, Prane Shkolles Ne Tirane (i

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Id 4129167ne vasil shanto, prane shkolles, shitet apartament 2+1, siperfaqe 63.4 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell...
18/06/2021 13:45

72,000 Euro - Me Pamje Nga Liqeni - 1+1+bllk Ne Pallat Te Ri (ashensor) Izolim Kapot

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
2.51 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamentdhenbsp; në një super vendodhje kopshti botanik me pamje nga liqeni- një ndër pallatet më cilësor i 2016 me veshje kapod- zona shumë e qetë, me ajër të pastër, me pamje të mrekul...
18/06/2021 13:30

160,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dheamp; ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dheamp; ballkon qe ka qene me pare) **** mbi 70k euro investim premiumdhenbsp;...
18/06/2021 13:16

80,000 Euro - 2+1+ballkon (don Bosko - Panorama) Parkim Ne Lagje || Izolim Kapot ||

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
2
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Vendodhje fantastike, ndodhet ne zonen e don boskos ,ne rrugendhenbsp; "panorama" nje lagje shume e qete e mire per te banuar.- apartamenti jepet i pamobiluar me hapsire te bollshme,planimetri shume t...
18/06/2021 13:09

93,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Rruga E Kavajës

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajës, një nga zonat më elitare ndër dekada në tiranë.dhenbsp;apartamenti ka një sipërfaqe 95 m2 ndodhet në një pallat ekzistues dhe ka nevojë për inves...
18/06/2021 13:04

130,000 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Laprake, Prane Bllokut Gintash Ne Tirane

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
138.00 m2
Kati
7
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Id 4131137ne laprake, prane bllokut gintash, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 137 m² (122 m2) me hipoteke, kati 8 me ashensor (i fundit), 2 tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ku...
18/06/2021 12:57

101,250 Euro - Ne Shitje Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri, Rruga Dritan Hoxha Prane Kup

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Rruga dritan hoxha, zona e laprakes prane me kupolen.përshkrimshitet 2+1 apartament ne pallat te ri, siperfaqe 112.5 m2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon,  bosh, p...
18/06/2021 12:36

142,000 Euro - Shitet 2+1 Apartament I Ri Prane Kopshtit Zoologjik / Liqeni Artificia

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
3
2.71 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Liqeni artificial i tiranes, prane kopshtit zoologjik.përshkrimshitet 2+1 apartament, 114 m2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, pamje e l...
18/06/2021 12:34

96,000 Euro - 2+1 Me 2 Ballkone ( 100 M2) Min. Jashtme- Pazari I Ri Kom. Nr 1.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet apartament 1+1+ kuzhine vec dhe 2 ballkone (praktikisht 2+1) afer min. se jashtme (afer 6 min me pazarin e ri )  zone e qete - pallat i ri  me ashensor || apartament me hapesire te bolleshme ...
17/06/2021 14:43

54,500 Euro - 1+1+bllk (ish Rest. Durrsi - St. Trenit) Parkim Garant || I Mobiluar |

1+1 i mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament me planimetri perfekte 1+1 ish restorant durrësi - rruga ferit xhajko -  pallat i vjetër  me tulla  silikat kati 3-të.- kubaturë perfekte dhomat me hapësirë dhe të larta - ...
18/06/2021 09:28

50,000 Euro - Shitet Apartamente

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
3.44 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartamente astir me mundesi kredi mos hezitoni na kontaktoni per me shum informacion  ...
18/06/2021 12:31

45,000 Euro - Shitet 1+1+bllk (ali Dem - Big Market) Sistem Kapot | Kondicioner Inve

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
49.00 m2
Kati
4
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apt 1+1 ne zonë shumë e mirë (ali dem - big market) -dhenbsp; sistem kapot -dhenbsp; kondicioner inverter ne cdo dhome | orientim jug - lindje | facilitetet aferq2817te dhenat e ndarjes:- 1 ...
18/06/2021 12:26

66,200 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë! Pri21181

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
2
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e kopshti botanik, pranë xhamisë.informacion mbi apartamentin
:• ndërtim i ri (2018)• kati i 2.• sipërfaqe bruto: 73.53 m2.• sipërfaqe neto: 64.5 m2.organ...
18/06/2021 12:17

72,000 Euro - Apartament Per Shitie 2+1+2 Tualet Me Siperfaqe 90m2 Ne Rrugen Teodor

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Prane jata market prane  bar bohemit ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri meashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. ap...
18/06/2021 12:02

70,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una21294)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 palmave.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 97.6m2.a...
18/06/2021 12:00

72,000 Euro - Apartament Per Shitie 2+1+2 Tualet Me Siperfaqe 90m2 Ne Rrugen Teodor

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Dhenbsp;prane jata market pranedhenbsp; bar bohemit ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri meashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,...
18/06/2021 11:55

90,000 Euro - 🟡♣️ Një Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj M

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
5
0.62 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti,dhenbsp; e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku tiranës rruga naim frashëri. 🟡♣️dhe...
18/06/2021 11:33

180,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Te Sheshi Wilson Prane Postes Ne Tirane (id 4

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
133.00 m2
Kati
8
0.96 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4131140te sheshi wilson, prane postes, shitet apartament 3+1 ne pallat te  ri, siperfaqe 133 m² me hipoteke, kati 8 me ashensor, 2 tualete, ballkon, kondicioner , orientim me diell, koridor qe li...
18/06/2021 11:26

250,000 Euro - Shitet, Papafingo ,fresk

Ambjenti
5+1 i mobiluar
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
4
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, papafingo në zonën e freskut, rruga dalip topiinformacion mbi pronën:•papafingo me çati rreth 4 m të lartë•sipërfaqja : 300m2• kati i 4•pallat i ri•ashensor• orientim perfek...
18/06/2021 11:22

23,000 Euro - Apartamente Per Shitje Ne Qender Te Tiranes.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
3
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ofrojme apartamente me tipologji te ndryshme ne qender te tiranes, ne rrugen reshit collaku. pallati eshte ne ndertim e siper dhe per 2 vjet eshte funksional. zona ofron nje pafundesi sherbimesh. ...
18/06/2021 11:04

62,000 Euro - Ne Laprake, Apartament 1+1 Per Shitje! Id: Billion692

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Ne laprake, apartament 1+1 per shitje!id: billion692ne laprak apartament 1+1 per shitje. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te favorshme me akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe ofron qetesi...
18/06/2021 10:54

115,000 Euro - Super Okazion Te Kopeshti Botanik Billion390

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
3
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet apartament 3+1+2tualete+1depo. ne pallat te ri,me ashensor ne katin e 3 teknik. termoizolim , .izolim akustim , ndertim i viteve te fundit. apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore....
18/06/2021 10:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim