🏡 rruga e kavajës

🕵 Online 8 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te R

80,295 Euro

2+1 Bosh
Ambjenti
101.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
23/09/2020 20:57

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

230,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
24/09/2020 01:32

Mundesi Investimi Tek Mozaiku (21dhjetor) Apt 4+1+2ballkone+2wc, I Kon

106,000 Euro

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
131.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Mundesi investimi tek mozaiku (21dhjetor) apartament 4+1+2ballkone+2wc, i konvertueshem ne dy apartamente | pjeserisht i mobiluar | hapesire gjigande | ndricim perfekt | zone eshte fantastike | tualet...
25/09/2020 00:20

Shitet Apartament 1+1 Në Fresk

31,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
2
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1 në rrugën e dajtit, fresk. zona është mjaft e qetë dhe të ofron fasilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 60 m2 dh...
24/09/2020 23:18

Okazion Shitet Apartament 2+1

56,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
3
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut, 118m2, kati i 3, ndertimi i ri me punime cilesore, planimetri e rregullt dhe siperfaqe e shfrytezueshme, sallon i bollshem me ballkon, 2 tualete me dritare, m...
24/09/2020 18:32

Shitet: Vile 3 Kt/: Shengjin

198,000 Euro

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
282.00 m2
Kati
3
5.68 Km
nga qendra
Lezhe | Shengjin Shitet: vile 3 kt/zona shengjin▪︎e përbërë vetëm nga tre apartamente, një apartament për kat me dalje me vete secila. ▪︎dy apartamente janë dupleks, me sip totale prej 92m² secila ...
24/09/2020 17:30

Shitet: Super Apartament 2+1: Pogradec"

54,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
7
129.22 Km
nga qendra
Pogradec | Qender Shitet: super apartament 2+1/zona: pogradec" ▪︎apartamenti organizohet në ambjent ndjenje dheamp; gatimi së bashku, pamje panoramike me fasadë xhami, 2 dhoma gjumi korridor, tualet, ballkon...
24/09/2020 17:18

Shitet ; Super Apartament 3+1+2: Blv.zhan Dark

205,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
164.00 m2
Kati
12
0.99 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard #shitet ; super apartament 3+1+2/ rruga: blv.zhan dark, pranë gjykatës së rrethit ▪︎apartamenti ndodhet në katin e 12-të banim me një sipërfaqe prej 164 m2. ▪︎përbëhet nga një ...
24/09/2020 17:05

Okazion: Shitet Vilë 2 Kt: Kombinat

160,000 Euro

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
214.00 m2
Kati
2
4.21 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite okazion: shitet vilë 2 kt/zona: kombinat/ rruga: hamdi cenoymeri. ▪︎️vila ka një sip trualli prej 182m2, ndërtim prej 107m2 secili kat. ▪︎️kati i-rë ka një sip prej 107m2,...
24/09/2020 17:01

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investua

107,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
123.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Don Bosko Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | 1 vend parkimi me garazhd | ndricim me spote led | ...
24/09/2020 10:46

Shitet: Apartament 2+1: 21 Dhjetori

80,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet: apartament 2+1/ zona: 21 dhjetori/ rruga: "muhamet gjollesha" ▪︎️apartamenti ka një sip. prej 75 m², kati i 3 -rë banim, i një pallati ekzistues. ▪︎apartamenti është i riko...
24/09/2020 16:54

Shiten: Apartamente 3 +1 Kompleksi

178,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
162.00 m2
Kati
18
3.25 Km
nga qendra
Tirane | Sauk Shiten: apartamente 3 +1 kompleksi "touch of sun"📍 #for sale: apartments:touch of sun ▪︎një kompleks rezidencial modern i vendosur në pjesën juglindore të tiranës. ndodhet vetëm 0...
24/09/2020 16:52

Shitet: Apartamente 1 +1/ Kompleksi

94,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
3.25 Km
nga qendra
Tirane | Sauk Shitet: apartamente 1 +1/ kompleksi "touch of sun" #for sale: apartment :touch of sun ▪︎kompleksi rezidencial përfshin ndërtesa trekatëshe, plus penthouses, garazhe nëntokësore, pishin...
24/09/2020 16:49

Okazion. Ne Shitje Ap 1+1 Me Siper Pazarit Te Ri Prane Kryqezimit Te R

58,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
4
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Ne shitje apartament 1+1 siper pazarit te ri ne rrugen bardhyl prane kryqezimit me rrugen hoxha tasim si vendodhje• siperfaqe 53m2• kati 4 pallat ekzsit me 5 kate• totalisht e rikonstruktuar• ...
24/09/2020 16:26

Shitet Apartament 1+1 Në Kamez

43,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
2
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në kamëz, ka pranë të gjitha fasilitetet e mundshme dhe mjetet e transportit urban. ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri, nd...
24/09/2020 16:15

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Laprakes Tek Kullat E Arabit Ne Ti

67,500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
8
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Id 4121452laprak, tek kullat e arabit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 85 m² me hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 ballkone , orientimi me diell, apartamenti shite...
24/09/2020 15:53

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Kompleksin Fiori Di Bosko Ne Tirane (id 4

89,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
3
2.33 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121451ne kompleksin fiori di bosco, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 94 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, apartam...
24/09/2020 14:47

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Qender Te Tiranes

150,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1+2 bosh ne qender te tiranes apartamenti organizohet ne: •2 dhoma gjumi •sallon+kuzhine •2 tualete •2 ballkone •sipërfaqa totale 130 m2 •apartamenti dispon...
24/09/2020 14:00

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Komuna Me Hipoteke

92,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
4
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit. pallati eshte me sistem kapot dhe me ashenson. apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte nje mundesi shume e mire jo vetem per banim por edhe per ...
24/09/2020 13:32

Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë Pri17712

250,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
3
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e kopshtiti zoologjik.informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 150 m²• ndërtim i ri • kati i 3 • orientim jug- lindje • me dokumentacion të...
24/09/2020 12:46

Shitet Apartament 2+1, Me Ballkon .

153,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
1
0.72 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri -ofrohet apartament per shitje 2+1 ,me dy tualete dhe nje ballkon . –apartamenti ndodhet ne katin e pare banim me orientim veri . -ka nje siperfaqe totale prej 102.3 m2 , i organizuar ne nje kor...
24/09/2020 12:30

Shitet Gasoniere ,me Hipoteke .adresa : Pazari I Ri .

46,200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
38.00 m2
Kati
5
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet gasoniere me siperfaqe 38.5 ne katin e peste ne pallat te ri , me ashensor . gasoniere ka siperfaqe 38.5 m2 , e organizuar ne nje sallon ndenje,ambjent gatimi,ambjet fjetje ,tualet. ofrohe...
24/09/2020 11:11

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investua

107,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
123.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | 1 vend parkimi me garazhd | ndricim me spote led | ...
24/09/2020 10:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim