🏡 qira fresk

🕵 Online 39 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

78,000 Euro - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

1+1 i mobiluar
Ambjenti
66.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...
08/03/2021 20:46

99,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 i mobiluar
Ambjenti
82.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 8...
08/03/2021 14:38

75,000 Euro - Shitet Apartament Tek Stadiumi Dinamo

2+1 i mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament tek stadiumi dinamo. siperfaqja : 70m2 + bodrum 30 m2 kati :3 nga toka hyrje : 2+1 pallat i vjeter, apartament i restauruar. me hipoteke. cmimi :75,000 euro ( cmim...
08/03/2021 13:07

69,000 Euro - Te Liqeni I Thate (qetesi Absolute) Shitet 1+1+bllk (75m2) Pallat Ultr

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
2.84 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Super apartament në shitje në tiranë, liqeni thatë, rruga hamdi garunja - apartament 1+1 me 1 dhomë gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon me sipërfaqe neto 66.5  dhe 74.5 total në Çertifikatë pronës...
08/03/2021 22:06

78,000 Euro - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
8
0.62 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...
08/03/2021 20:46

80,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen 5 Maji Billion389

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament i tipologjise 2+1 ne rrugen 5 maji. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95m2, dhe organizohet ne nje sallon te madh, 2 dhoma gjumi nga e cila njera ka ballkon. ndodhet ne katin ...
08/03/2021 17:59

88,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Myslym Shyr, Afer Shkolle “pjeter Budi

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
3
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4119117ne myslym shyr, afer shkolle “pjeter budi”, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 51.4 m², kati 3 i banimit (kati katert nga toka), kondicioner, tualet, ballko...
08/03/2021 17:58

0 Euro - Apartament Me Cmim Kleringu

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
6
1.47 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament 2+1+2tualete+ballkon te rruga kosovareve te rezidenca olimpik. izolim termik. izolim ndaj zhurmave te jashtme. funksione te kullimit me drenazh. trashësi qelqi deri në 24 mm si dhe...
08/03/2021 17:48

55,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Brrylit Ne Rrugen Bardhyl (id 4119

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
2
1.49 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4119116ne zonen e brrylit ne rrugen bardhyl, shitet apartament 1+1, pallat ekzistues, siperfaqja 61 m², me hipoteke, kat i 2, bosh, parket, i rikonstruktuar, tualet me dritare, ballkon, korridor.c...
08/03/2021 17:30

75,000 Euro - Apartament 2+1,selite(una19314)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
2
2.77 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojme apartament 2+1 per shitje.apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e selites,50m poshte rezidences 3d.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • siperfaqja e apartamentit 86m2.apartamen...
08/03/2021 17:18

76,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19349)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "terminal".informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 95m...
08/03/2021 17:18

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

2+1 Bosh
Ambjenti
143.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
07/03/2021 20:02

100,000 Euro - Shitet,apartament 2+1+garazh, Unaza E Re(una19052)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
3.19 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 përshitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "eja studio".informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 110m2....
08/03/2021 17:18

70,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una18357)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "hotel roland".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 104...
08/03/2021 17:18

70,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(una19227)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 7 • sipërfaqja e apartamentit 90m2.a...
08/03/2021 17:18

80,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una19571)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.dhenbsp;apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "bar artisti".dhenbsp;informacion mbi apartamentin: • kati i 6 banim • sipërfaq...
08/03/2021 17:18

155,000 Euro - Shitet,penthouse,unaza E Re(una17586)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë penthouse 2+1 për shitje.penthousi është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish "anna market".informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 121...
08/03/2021 17:17

66,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una18702)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
2
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, kompleksi mineal 2l.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 97.9...
08/03/2021 17:17

75,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una19276)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank".informacion mbi apartamentin: • kati i 7 • sipërfaqja e apartamentit 108m2...
08/03/2021 17:17

87,500 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(future17096)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,përballë vilës l.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 125.2...
08/03/2021 17:16

102,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 104 M² 102.000 Euro (liqeni I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
1
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet apartament 2+1 te liqeni i thatë. apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 104 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të ...
08/03/2021 16:45

150,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Ne ''rrugen E Kavajes'', Rruga ''mujo Ulqinaku''

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
135.00 m2
Kati
8
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne rruge kryesore qe lidhet me rrugen e kavajes, myslym shyrit, qender dhe 21 dhjetori. apartamenti ndodhet ne katin e tete, me nje siperfaqe prej 135 m2, teper te ...
08/03/2021 15:38

130,000 Euro - Shitet 3+1 Apartamen Ne Pallat Te Ri Me Ashensor, Zona E Liqenit Te Th

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
6
2.70 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet 3+1 apartament ne pallat te ri, ne zonen e liqenit te that prane restorant kapiten mir zoti.sip 110 m2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenj...
08/03/2021 15:35

91,884 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek ‘’kompleksi Vaso Shpk’’ Në Rrugën

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Dhenbsp;apartamenti ndodhet në një zonë të zhvilluar të tiranës, aktualisht godinat janë në ndërtim, projekti i ndërtimit është godinë banimi dhe shërbimi 6 dhe 10 katë me 1 kat parkim ...
08/03/2021 15:35

150,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Ne ''rrugen E Kavajes'', Rruga ''mujo Ulqinaku''

3+1 i mobiluar
Ambjenti
135.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne rruge kryesore qe lidhet me rrugen e kavajes, myslym shyrit, qender dhe 21 dhjetori. apartamenti ndodhet ne katin e tete, me nje siperfaqe prej 135 m2, teper te ...
08/03/2021 15:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim