🏡 prona klering te rruga panorama

🕵 Online 107 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 i mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
19/01/2021 06:10

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.98 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
19/01/2021 22:58

104,000 Euro - Shitet,apartament 2+1+garazh, Unaza E Re(una19297)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1+garazh për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "vero caffe".informacion mbi apartamentin: • kati i 3• sipërfaqja e apartamentit...
20/01/2021 14:26

105,000 Euro - Okazion! Shitet 2+1+2 Tek 21 Dhjetori.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
3
1.13 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacione mbi apartamentin: •sipërfaqja 116m2. • kati 3. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. •2 tual...
20/01/2021 13:48

25,000 Euro - Shitet Garazhd Ne Myslym Shyr!

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
16.00 m2
Kati
1
0.71 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne nje nga zonat me te veshtira per te parkuar makinen shesim garazh me qepen. garazhdi ndodhet ne fillim te rr.myslym shyri me siperfaqe 16 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....
20/01/2021 13:43

59,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,qsut(una18462)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
6
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në një kompleks cilësor të zonës,pranë spitalit amerikan 2 që është në ndërtim,"flo-bes construction".kompleksi pozi...
20/01/2021 13:25

42,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future14287)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
4
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,te kompleksi "fratari". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 52 m2• kati 4 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • a...
20/01/2021 13:24

55,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+garazh,unaza E Re(future14372)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek kompleksi "molla". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 60.6 m2 • kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambje...
20/01/2021 13:23

46,500 Euro - Shitet,apartament 1 +1, Unaza E Re(una18767)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish anna market.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 70...
20/01/2021 13:23

49,500 Euro - Shitet,apartament 1+1, Pallatet Cabej,misto Mame(una19270)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,në pallatet cabej.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 64m...
20/01/2021 13:22

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
20/01/2021 10:48

57,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 96 M² 57.000 Euro (fresku)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1 te fresku. apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 96 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet sallon...
20/01/2021 13:21

113,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Stacioni I Trenit

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
3
1.68 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartamenti ndodhet në katin e 3-të teknik (kati 1 banim) të një objekti rezidencial të viteve të fundit, i shërbyer me ashensor dhe shërbim mirëmbajtje.organizimi: korridor hyrës, tualet di...
20/01/2021 13:20

85,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 7, 88 M� 85.000 Euro (rruga Siri K

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
7
1.61 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
20/01/2021 13:20

47,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 60 M² 47.000 Euro (laprakë)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Shitet apartament 1+1, i konvertar në 2+1 në laprakë. apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati pa ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është...
20/01/2021 13:20

60,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje, Kodra E Diellit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
56.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e kodres se diellit,prane eleonor . apartamenti ka nje siperfaqe prej 56 m2, e organizuar ne sallon/kuzhine nje dhome gjumi nje tualet , ballkon.apartamenti eshte ...
19/01/2021 18:17

136,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 108 M² 136.000 Euro (rruga M

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
1
0.71 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament 2+1 në myslym shyr. apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 108 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë ...
20/01/2021 13:20

42,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 60 M² 42.000 Euro (fresku)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1 në fresk. apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 60 m2. apartament ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregul...
20/01/2021 13:20

180,000 Euro - Apartament Duplex 2+1 Te Rruga "medar Shtylla"- Komuna Parisit

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
180.00 m2
Kati
10
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Duplex ndodhet në katin e 10 dhe 11 të një objekti rezidencial me ashensor në komunën e parisit, tek kryqëzimi “abi bank” me “intesa san paolo bank”.kati parë: korridor hyrës, ambjen...
20/01/2021 13:17

102,000 Euro - Okazion! Shitet Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
2.15 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1+2 tualete prane pediatrise ne rrugen kongresi i manastirit. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje kompleks teper cilesor ndertimi i te cilit p...
20/01/2021 13:09

95,000 Euro - Shitet 2+1 Prane Kafe Flora

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
0.89 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet apartamenti 2+1 ne qender te tiranes prane kafe flores. ka siperfaqe neto 69 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. pe...
20/01/2021 13:06

178,800 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Në ‘’qender’’.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
137.00 m2
Kati
14
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dhenbsp;apartamenti ndodhet pranë prokurorisë së përgjithshme vetëm 2 minuta larg nga sheshi skëderbej. Është i organizuar në një dhomë ndenje, një ambjent gatimi e vecantë, dy dhoma gjum...
20/01/2021 13:01

120,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Myslym Shyr Prane Qendres Tirane (id 4111

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4111209myslym shyr, shitet apartament 1+1 ndertim i viteve te fundit, siperfaqe 71 m²dhenbsp; me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , tualet, ballkon , orientimi me diell, nderti...
20/01/2021 12:15

126,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Don Bosko Ne Tirane (id 4121213 )

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4121213don bosko, prane bujtines se gjelit, shitet apartament 2+1 (i konvertuar nga 3+1), siperfaqe 118 m², ne pallat te ri shume modern, kati 5 me ashensor,me hipoteke, bosh, kundra/bufe shume ci...
20/01/2021 12:14

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Yzberisht

2+1 i mobiluar
Ambjenti
86.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(3.76 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e yzberishtit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri. apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhin...
19/01/2021 18:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim