🏡 prona

🕵 Online 12 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
25/10/2020 09:59

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
203.00 m2
Kati
11
1.41 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
27/10/2020 03:10

65,000 Euro - Super Okazion Ne Astiri - Shitet Apartament 2+1 I Investuar Bere Per

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
8
3.59 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko - super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥q2436te dhenat e ndarjes:- 1 soxhorno + 1 kuzhine- 2 dhoma...
27/10/2020 02:48

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
203.00 m2
Kati
11
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
27/10/2020 00:26

60,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zogun E Zi, Rruga Asim Vokshi Prane Karbur

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
4
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4129090zogu i zi, rruga asim vokshi prane karburant gazheli shitet apartament 2+1, siperfaqe 61 m² me hipoteke, kati 4 jo i fundit,i rikonstruktuar totalisht, pjeserisht i mobiluar, dhomat me park...
27/10/2020 00:20

75,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Dibres Prane Kompleksi Halili Ne

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
3
1.17 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121424rr. e dibres, prane kompleksit halili, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (77 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor,pjeserisht i mobiluartualete me dritare, orientimi me d...
27/10/2020 00:06

66,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Bardhyl, Prane Bar Oslo Ne Tirane (

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4121457rruga bardhyl, prane bar oslo, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 60 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, bosh,i rikonstruktuar totalisht me parket, dritare dhe dyer te reja, t...
27/10/2020 00:01

72,000 Euro - Mundesi Perfekte: 2+1 Tek 5 Maji - Pallat I Ri Me Ashensor | Pamje Pan

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
6
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 tekdhenbsp; 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teperdhenbsp; cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles tirana jone. pallati eshte teper ciles...
26/10/2020 20:10

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

3+1 Bosh
Ambjenti
203.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
27/10/2020 00:26

118,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Fortuzi Prane Hotel Comfort Ne Tir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121430rr. fortuzi, afer hotel comfort, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 112 m² me hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet i mob...
26/10/2020 19:50

55,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Te Astiri Prane Vila L.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.15 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 1+1 per shitje ne astir prane vila l. pallat i ri i mireadministruar dhe me ashensor. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. organizohet nga: -korridor ne hyrje; -sallon ndenjie+kuzh...
26/10/2020 18:33

35,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Fresku Prane Spar 2.

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
1
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Apartament 1+1 per shitje tek zona e freskut ne rrugen muhamet deliu. hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. vendosja e apartamentit ne kete zone ju krijon favore te shumta duke patur afer shkolla, ko...
26/10/2020 18:19

51,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir Tek Vila L.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
5
3.15 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 1+1 per shitje ne astir prane vila l. pallat i ri i mireadministruar dhe me ashensor. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. organizohet nga: -korridor ne hyrje; -sallon ndenjie+kuzh...
26/10/2020 18:08

72,000 Euro - 1+1 Tek Kompleksi Panorama (st. Trenit) Rast Perfekt Investimi | 2 Ash

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
13
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet 1+1 ne pallat te vitit 2006 jashte masedhenbsp; cilesor, tek kompleksi panoramaafer ish stacionit te trenit.kati 13 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me pamje panora...
26/10/2020 17:08

123,000 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Shitje Tek Komuna E Parisit.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
106.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Apartament luksoz 2+1 per shitje tek rruga bill klinton tek kodra e diellit. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bol...
26/10/2020 13:03

150,000 Euro - Apartamente Luksoz 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Selvise Ne Kompleksin Hali

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
10
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4111198selvia, ne kompleksin halili, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 76 m² (68 m² me hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), kondici...
26/10/2020 16:46

130,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë 130,000 € Id: Pri1

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës parisit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 112 m2 • orientim: lindje-perënd...
26/10/2020 15:57

57,500 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Prane Fushes Se Ali Demit Ne Tirane (id 4119

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
1
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4119081tek fusha ali demit, shitet apartament 1+1(me mundesi konvertimi per 2+1), siperfaqe 71 m² me hipoteke, kati 1, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, ballkon, i mobiluar ne menyre ...
26/10/2020 15:54

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 85,000 € Id: Opp+17410

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
8
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 2+1, në zonën e oxhakut, rruga xhanfize keko, tek kompleksi colombo.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 97m2.• kati i 8, (i fundit).• orientim jug.• disp...
26/10/2020 15:16

105,600 Euro - Super Okazion Ne 21 Dhjetori , Shitet Apartament 3+1 Me Kuzhine Vecmas

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
4
1.23 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super okazion ne 21 dhjetori , shitet apartament 3+1 me kuzhine vecmas i sapo rikonstruktuardhenbsp;q2433te dhenat e ndarjes:- 1 soxhornodhenbsp;- 1 kuzhine vecmasdhenbsp;- 3 dhoma gjumidhenbsp;- 1 ko...
26/10/2020 14:32

85,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2wc+kuzhine Me Vete, Afer Zogut Te Zi (super Lok

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
101.00 m2
Kati
5
1.14 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zikati 5dhenbsp; ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me pamje panoramike te lire, me diell, ne nje nga l...
26/10/2020 13:33

123,000 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Shitje Tek Komuna E Parisit.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament luksoz 2+1 per shitje tek rruga bill klinton tek kodra e diellit. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bol...
26/10/2020 13:03

75,000 Euro - Apartamente 2+1 Kodra E Diellit Ne Rrugen Rrapo Hekali Id 4121418

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4121418rr.rrapo hekali, prane njesise administrative nr 13  shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parket i mo...
26/10/2020 12:48

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim