🏡 pogrqdec

🕵 Online 80 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

165,000 Euro - Mundesi E Rralle : 2+1+2wc+2ballk. Ne Zemer Te Bllokut - Credins (125m

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet super apartament okazion 2+1+2 wc ne pallat te ri (125m2), ne zemer te bllokut - rr. pjeter bogdani afer bankes credins, ose kopeshti 31.  sip totale eshte 125m2, orinetim jug- lindje ( plot d...
26/01/2021 00:30

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.98 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
24/01/2021 22:35

36,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Rruga E Re E Portit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
5
29.92 Km
nga qendra
Durres | Qender Shitet apartament 1+1 te rruga e re e portit.apartamenti ka nje siperfaqe prej 55m2.eshte i mobiluar mjaft mire dhe i investuar.per me teper kontaktoni ne 0692095401 ...
26/01/2021 12:35

56,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 74 M² 56.000 Euro (brryli)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
7
1.24 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet apartament 2+1 te brryli. apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe ka sipërfaqe 74 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe ka orientim perëndim. apartam...
26/01/2021 12:33

136,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 108 M² 136.000 Euro (rruga M

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
1
0.71 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament 2+1 në myslym shyr. apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 108 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë ...
26/01/2021 12:33

47,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 60 M² 47.000 Euro (laprakë)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Shitet apartament 1+1, i konvertar në 2+1 në laprakë. apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati pa ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është...
26/01/2021 12:33

57,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 96 M² 57.000 Euro (fresku)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1 te fresku. apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 96 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet sallon...
26/01/2021 12:33

110,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 9, 87 M² 110.000 Euro (21 Dhjet

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
9
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 te 21 dhjetori. apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 87 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregu...
26/01/2021 12:33

80,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 79 M² 80.000 Euro (pazari I

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
4
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet apartament 2+1 te pazari i ri. apartamenti ndodhet në katin e katërt banim dhe ka sipërfaqe 79 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe ka orientim veri-li...
26/01/2021 12:32

44,500 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rruga Fabrika E Qelqit, Kombinat Ne Tiran

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
48.00 m2
Kati
4
4.54 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Id 4119097tek rruga e qelqit, ne kombinat, shitet apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqe 48 m², kati 4 ne pallat egzistues, i mobiluar me te gjitha, tualet, ballkon.shitet 44500 euro ...
26/01/2021 12:32

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
24/01/2021 19:36

66,500 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonene Vasil Shantos Prane Uet Ne Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
2
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Id 4119095vasil shanto, prane uet, shitet apartament 1+1, siperfaqe 66.5 m² me hipoteke, kati 2 , i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, shitet me gji...
26/01/2021 12:31

56,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Selvise Prane Gjimnazit Partizani

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
6
27.25 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4119084selvia, afer gjimnazit partizani , shitet apartament 1+1, siperfaqe 56 m², kati 6 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim ...
26/01/2021 12:31

181,340 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Bulevardin Zogu I Pare, Ne Afersi Te Qendr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4129118ne bulevardin zogu i pare, ne afersi te qendres, shitet apartament 2+1, siperfaqa 90.67 m², me hipoteke, kati dyte ne nje pallat ekzistues, i gjithi i rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre ...
26/01/2021 12:30

79,000 Euro - Ne Rrugen E Elbasanit Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4129115rruga e elbasanit, tek shkolla baletit, buze rruge, shitet apartament 2+1, siperfaqe 66 m² me hipoteke, kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht(dritaret platike me dopio-xham, parket gj...
26/01/2021 12:30

89,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Nga Mesi I Rruges Durresit Ne Tirane (id 4129

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
2
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4129119nga mesi i rruges durresit, shitet apartament 2+1, siperfaqa 69.3 m², me hipoteke, kati 2 i banimit ne pallat ekzistues, ballkon, tualet. orientim me diell. totalisht i rikonstruktuar dhe i...
26/01/2021 12:30

158,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Pazari I Ri Prane Sheshit Avni Rustemi (id

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
0.55 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Id 4121486prane sheshit avni rustemi, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqe 120.2 m², kati 1 ne pallat te ri, me ashensor, guzhine me vehte, 2 tualete, ballkon, 3 ambiente me parket, kondicio...
26/01/2021 12:28

115,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate, Rruga “hamdi Sina”,(

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
6
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id e prones: 4121308tek liqeni i thate, rruga “hamdi sina”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 103,8 m², me kontrate porosie, kati 6 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar me te gjit...
26/01/2021 12:28

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Laprakes Tek Kullat E Arabit Ne Ti

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
8
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Id 4121452laprak, tek kullat e arabit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 85 m² me hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 ballkone , orientimi me diell, apartamenti shite...
26/01/2021 12:27

97,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Rruga Shkelqim

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
2.05 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Id 4121380komuna e parisit rr. shkelqim fusha, prane kopshtit botanik shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 102 m² (92.7 m2) me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualete ballkon ...
26/01/2021 12:27

88,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Kodra E Diellit Prane Eleonores Ne Tiran

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
5
2.40 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Id : 4121490tek kodra e diellit, prane eleonores, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 93 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete , ballkon, i mobiluar, orientimi lindje.shitet 8800...
26/01/2021 12:27

51,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut, Tek Stacioni I Fundit I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Id 4121484tek fresku, stacioni i fundit i porcelanit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me dokumente te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor,2 tualete, ballkon, i mobiluar, o...
26/01/2021 12:27

79,000 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen Don Bosko Prane Dental Turk (id 4

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4131112rr. don bosko, afer dental turk, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, siperfaqe 110 m², verande 24 m² (134 m2) me hipoteke, kat...
26/01/2021 12:26

102,000 Euro - Okazion! Shitet Apartament 2+1

2+1 Bosh
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(2.15 Km nga qendra)
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1+2 tualete prane pediatrise ne rrugen kongresi i manastirit. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje kompleks teper cilesor ndertimi i te cilit p...
26/01/2021 00:56

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim