🏡 pepa grup

🕵 Online 17 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

168,000 Euro - 2+1+2wc Ap. Me Design Penthouse - ( Ish. Ekspozita - M Shyri ) Open Sp

2+1 i mobiluar
Ambjenti
128.00 m2
Siperfaqa
10
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. me design penthouse, 2+1+2wc+ garderobe . apartamenti eshte open space - tek ish ekspozita - m. shyri ne katin e 10-te + me dalje ne tarrace, me investim dhe design premium dhe pamje pan...
08/05/2021 17:11

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
07/05/2021 14:41

49,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Ali Demit Prane Assist Call Center

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121612ne zonen e ali demit prane assist call center apo kmy-se, shitet apartament 2+1, kati 2 i nje ndertimi dykatesh,siperfaqe totale 112 m², me hipoteke 74.7 m²hyrje me vete, me porte metalike...
09/05/2021 00:10

55,000 Euro - Shitet Shtepi Ne Kamez.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
430.00 m2
Kati
1
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitet shtepi ne kamez. shtepia eshte 2+1 dhe ka nje siperfaqe totale prej 430m2. eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, korridor, nje tualet dh...
08/05/2021 23:58

53,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek 2 Palmat Astir

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
4
3.19 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 1+1+garderobe me hipoteke tek 2 palmat ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e 4 i orientuar nga lindja dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit,1 dhome, 1 tual...
08/05/2021 23:58

54,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Misto Mame Ne Rrugen Besim Alla Ne Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
7
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4111179misto mame, rruga besim alla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientimi me diell, korid...
08/05/2021 23:52

88,000 Euro - Shitet 2+1 Te Liqeni 103m2 88,000 Euro

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
7
2.42 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet  2+1 te liqeni 103m2 88,000 eurone zonen e rruges kolombo, afer zones se liqenit, shitet apartament 2+1 ne katin e shtate banim, jo te fundit ne nje pallat te ri, te mireadministruar. apart...
08/05/2021 23:47

109,000 Euro - Shitet 2+1 Liqeni I Thate ,

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate.ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ...
08/05/2021 23:44

95,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Orion, Tiranë. 95,000 € Id: Opp+2

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
3
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet, apartament 2+1, në zonën e rrugës dibës, tek kompleksi orion, tower bridge 3.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 99.2m2.• kati 3.• orientim veri-perëndim.organizimi:ambjen...
08/05/2021 23:30

103,000 Euro - Okazion, Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori Di Bosco 103,000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Okazion!shitet apartament 2+1 pozicionuar te kompleksi fiori di boscoorganizimi:• ambienti ndenjes• ambienti i gatimit• 2 dhoma gjumi ku dhoma e ciftit ka dhome garderobe• 2 tualete ku njeri e...
08/05/2021 23:23

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okaziondhenbsp; per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me preniumdhenbsp; te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumi...
07/05/2021 14:57

52,500 Euro - Ideale Per Investim: Ne Shitje 1+1 I Mobiluar ( Te Mozaiku- Paralel Me

1+1 i mobiluar
Ambjenti
52.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje: ideale per banim dhe investim- te mozaiku ( paralel me rrugen e ambasadave - 21sh) | e provuar me qera te mire nder vite | shitet i mobiluar | apartamenti ka lartesi | struktura shume e rre...
07/05/2021 09:25

96,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ish Parku Autobusave, Tiranë 96,000 € Id: P

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
1.93 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet te ish parku autobusaveinformacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 95.5m2.• kati 4 banimiorganizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• korridor shpërndarës.• 2 dho...
08/05/2021 23:18

2,500,000 Leke - Shitet Gasionere Tek Rruga E Dibres

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
24.00 m2
Kati
1
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet gasionere tek rruga e dibres , prane tregut te medresese informacione mbi apartamentin : siperfaqja :24 m2 kati i 1 organizimi : nje ambient ndenje nje ambient fjetje nje tualet c...
08/05/2021 23:08

92,000 Euro - 2+1+2wc+2bllk Te Oxhaku (spitalet - Qsut) I Investuar // Tavane Gipsi,

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
5
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1+2wc dheamp; tualete te oxhaku (spitalet - qsut) pallat i ri me ashensor // apartament i investuar me tavane gipsi, parket ac5, instalime te reja // struktrue shume e rregullt // ...
08/05/2021 22:44

115,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1,selitë(una20822)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
8
2.77 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e selitës,pranë bllokut të vilave.informacion mbi apartamentin: • kati i 8(jo i fundit) • sipërfaqja e apart...
08/05/2021 22:40

55,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Uet-se, Bh 31

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
9
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe totale 60 m², dhe siperfaqe 55 m2 me hipoteke, kati i 9 i fundit ne pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga korridor hyres, salloni i ndenje...
08/05/2021 20:17

80,000 Euro - Shitet Shtepi 2 Kateshe Ne Sauk

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
Tirane | Sauk Shitet shtepi 2 kateshe ne sauk.shtepia ka siperfaqe 130 m2 secili kat ndertim dhe 380 m2 toke rreth e perqark.shtepia dhe toka jane me certifikate pronesie.shtepia katin e pare e ka magazine,ndersa k...
08/05/2021 19:30

62,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+verande,unaza E Re(una18798)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1+verandë për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "bar univers".informacion mbi apartamentin: • kati i 8(jo i fundit) • sipërfaq...
08/05/2021 19:20

72,000 Euro - 2+1+2bllk Ne Astir (vila L) - Pallat I Ri (ashensor) Parket Ac4 / Orie

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
5
3.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone ne astir tek vila l - pallat i ri me ashensor dhe i mireadministruar / i investuar me parket ac4, - mure te patinuara dhe te lyera me boje cilesore /dhenbsp; dritar...
08/05/2021 18:56

57,000 Euro - 2+1+ballkon Ne Kinostudio (tv Klan) Pallat I Ri (pa Ashensor) Me Izoli

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
3.03 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1 me ballkon ne kinostrudio (tv klan) pallat i ri (pa ashensor) me izolim kapot*** strukture te rregullt dhe orientim nga perendimi (ndricim maksimal) izolim akustik me dritare dop...
08/05/2021 18:55

180,000 Euro - Sheshi Willson - 3+1+2wc+bllk (155m2) Pallat I Ri // Super Mundesi Inv

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
155.00 m2
Kati
8
1.13 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament ne zonen e bllokut (sheshi willson) apartamenti eshte 3+1 dhe ka mundesi fantastike per tu ndare ne dy apartamente te vogla.q2752te dhenat e ndarjes:- 3 dhoma gjumi- 1 soxhornodhenbs...
08/05/2021 18:54

168,000 Euro - 2+1+2wc Ap. Me Design Penthouse - ( Ish. Ekspozita - M Shyri ) Open Sp

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
128.00 m2
Kati
10
0.62 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. me design penthouse, 2+1+2wc+ garderobe . apartamenti eshte open space - tek ish ekspozita - m. shyri ne katin e 10-te + me dalje ne tarrace, me investim dhe design premium dhe pamje pan...
08/05/2021 17:11

42,000 Euro - Apartament Ne Shitje 1+1 Ne Allias!

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
3
2.75 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartament ne shitje 1+1 ne allias! apartamenti ndodhet prane shkolles ''bajram curri''. ndodhet ne katin e katert te nje pallati egzistues me tulla silikate. disponon dokumenta te rregullta prones...
08/05/2021 17:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim