340x230    340x230

🏡 kompleksi tom doshi fresk

🕵 Online 124 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 29/11/2022 17:28

80,000 Euro - Shitet, Garsoniere, Rezidenca Elite Spirit & Villas, Dhermi. Pro+27906

Vlore | Radhime 36.21 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë garsoniere per shitje ne nje prej rezidencave me vendodhje ne dhermi, "elite spirit dhevillas". informacion mbi garsonieren: • siperfaqja e apartamentit : 35 m2 (bruto). • kati 1....
📅 Date: 30/11/2022 09:22

535,000 Euro - Shitet, Vile Individuale, Green Coast Resort And Residences Pro+28604

Vlore | Radhime 32.87 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
348.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
3 Tualete
Green coast residence, gjendet në palasë, një prej vendeve më të bukura të bregdetit shqiptar me një pamje mahnitëse nga deti jon. disponojme vile individuale per shitje. informacion rret...
📅 Date: 30/11/2022 09:21

127,000 Euro - Tirane, Shitet Apartament 2+1+a+blk Kati 0, 131 M² 127.000 Euro (ish

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 44.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 130.5 m2 • ndërtim ekzistues • kati i 1 organizimi: • ambient ndenjie • ambient gatimi i aneksuar nga ambienti i ndenjies • 2 d...
📅 Date: 30/11/2022 09:18

67,000 Euro - 🔻shitet Apartament 1+1🔺 📍 Adresa: Rruga Kavajes [id Eaasna 09

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
🔻shitet apartament 1+1🔺 📍 adresa: rruga kavajes, 100m nga kryqezimi 21 dhjetori 🔹pallat ekzistues 🔹kati 4 jo i fundit (pallat ekzistues parafabrikat) pa ashensor 🔹siperfaqa : 5...
📅 Date: 30/11/2022 08:37

48,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 48.000eu

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 3.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~ 58m2 ~cmimi 5500000 leke ~ me hipoteke ~ pjeserisht e kompletuar ~ pallat i ri ~adresa:rruga e kavajes (pran pallateve cabej) kontaktoni 0693033038...
📅 Date: 30/11/2022 07:53

162,400 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne ndertim ne rrugen mine peza ne rezidencen mine peza, siperfaqe 116m . apartamenti ka pamje nga rruga dhe ndodhet ne katin e 5. organizimi ne sallon dhe ambjent gatimi i perbas...
📅 Date: 29/11/2022 22:13

50,000 Euro - Apartament 1+1 Okazion Ne Shitje 82m2

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 17.51 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion apartament 1+1 me siperfaqe 82 m2 . i mobiluar . 600e m2. te terminali i autobuzave . nuk trajtohet me kredi. ...
📅 Date: 29/11/2022 21:55

39,000 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne univers city ne ndertim i cili perfundon ne 2024, rruga gryka e kacanikut mbrapa qtu. orjentimi perendim siperfaqe 60m vetem per likujdim total...
📅 Date: 29/11/2022 21:04

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo *** Papafingo - (kopeshti Botani

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte ...
📅 Date: 29/11/2022 19:16

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.77 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 29/11/2022 18:51

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike (17.28 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 29/11/2022 17:31

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo *** Papafingo - (kopeshti Botani

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 3.59 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte ...
📅 Date: 29/11/2022 19:16

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 2.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 29/11/2022 18:51

119,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje Ne Astir

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Te dhenat e ndarjes:-  sallon + kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet: 100.5m2 - kati: 3karakteristika:- cmimi i apartamentit 119.000 euro ...
📅 Date: 29/11/2022 18:17

135,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje Tek Rruga ''mine Peza''

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Te dhenat e ndarjes:- kati: 1-apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, e cila ofron facilitete te ndryshme si cerdhe, kopshte, institucione arsimore, markete, farmaci, gjithashtu ndodhet dhe shu...
📅 Date: 29/11/2022 18:04

79,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit/ Opp28482

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Opp28482 e vendosur në një nga pikat kryesore të tiranës, ndërmjet ish fushës së aviacionit dhe unazës së madhe, apartamenti ndodhet tek "river residence". informacion mbi apartamentin: ...
📅 Date: 29/11/2022 17:39

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike 17.28 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 29/11/2022 17:31

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 29/11/2022 17:28

156,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Selvia/ Opp27417

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Opp27417 disponojmë apartament 2+1+2 për shitje në rrugën e dibrës, selvia. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit: 104.5m 2 • kati 4. organizimi i brendshëm: •...
📅 Date: 29/11/2022 17:15

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I / Opp28554

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar ne rrugen haxhi dalliu, bulevardi zogu i informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96m2 • kati i 6. apartamenti disponon: • a...
📅 Date: 29/11/2022 17:15

720,000 Euro - 📌shitet Vile Me Pamje Nga Deti Ne Kassandra, Pefkochori Greqi 🏖

Tirane | Komuna e parisit 1.74 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
📌shitet vile me pamje nga deti ne kassandra, pefkochori greqi 🏖 🏡vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe 400m2 ne total ne 3 kate. vila perbehet nga: 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 2...
📅 Date: 29/11/2022 16:48

290,000 Euro - Shitet, Vile 2-kateshe Dyshe, Yrshek, Tirane Una28764

Tirane | Vore 6.38 Km nga qendra
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
565.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2-kateshe dyshe, yrshek, tirane vila disponon: • siperfaqe toke: 250m2 • siperfaqe ndertim: 315m2 • pjeserisht e mobiluar • oborr organizimi: • 2 sallone ndenje me a...
📅 Date: 29/11/2022 16:46

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ish Parku I Autobusave, Tiranë, 85.000€, Id

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobusave. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit : 75 m2 neto organizimi i brendshëm : • sall...
📅 Date: 29/11/2022 16:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim