340x230    340x230

🏡 komplekse te reja ne tirane

🕵 Online 99 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

255,000 Euro

Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti është i pozicionuar teturdiu center në qendër të tiranës. apartamenti ndodhet tek turdiu center, i cili është një nga komplekset më të reja dhe më cilësore në qendër të kryeqytetit. duke patur parasysh avantazhet dhe faci...

26/11/2022 09:33

139,000 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete

Xofrohet apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset me te reja ne tirane tek arlis farmacia 10 .apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.zona ne te cilen ndodhet ofro...

22/11/2022 14:15

139,000 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete

Ofrohet apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset me te reja ne tirane tek arlis farmacia 10 . apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. zona ne te cilen ndodhet o...

22/11/2022 12:49

135,000 Euro

Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet super apartament ne zonen e ish parkut ne nje nga komplekset me te reja ne tirane . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92 m2 por eshte i organizuar ne 1+1 per shkak se ambjentin e gatimit e ka dhome me vete nga salloni , ka dhome gjumi ...

17/11/2022 17:36

210,000 Euro

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament luxury ne nje prej komplekseve me te reja ne tirane ne zonen e unazes se re. specifika mbi apartamentin: - ndertim i ri - ashensor (schneider) - kati 4 - siperfaqe : 111 m2 bruto, 101 m2 neto - kubature e rregullt - orienti...

11/11/2022 12:17

80,000 Euro

Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 7, Ashensor 0
1 Tualete

Ne nje nga komplekset me te reja ne ndertim ne zonen me te lakmuar dhe ne zhvillim te tiranes, prane bulevardit te ri dhe unazes se madhe te tiranes, disponojme tipologji te ndryshme apartamentesh per shitje. apartamenti eshte i organizuar ne nje ...

10/11/2022 19:43

480,000 Euro

Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Vila ndodhet në një nga komplekset më të reja i pozicionuar te residenca green garden, 8km larg qendrës së tiranës. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh • 200 m2 ndërtim • 500 m2 truall • kubaturë e rregullt • orien...

05/11/2022 14:58

126,720 Euro

Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete

Apartamenti ndodhet i pozicionuar në zonën e ish-fushës së aviacionit, në një nga komplekset më të reja dhe më cilësore: grand park residence "ibn" • kati i 2 • sipërfaqe totale prej 115.2 m2. organizimi: • ambient ndenjie • a...

14/10/2022 17:25

85,500 Euro

Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

...

05/10/2022 12:33

39,500 Euro

Tirane Zone Periferike |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament 1+1 ne shitje te univers city, te qtu. me sip 56 m2, i mireorganizuar dhe planimetri te rregullt. ndodhet ne katin e 3 ne faze karabina ne nje nga komplekset me te reja ne tirane. kontako in house real estate ...

16/09/2022 21:15

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 29/11/2022 17:28

67,000 Euro - 🔻shitet Apartament 1+1🔺 📍 Adresa: Rruga Kavajes [id Eaasna 09

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
🔻shitet apartament 1+1🔺 📍 adresa: rruga kavajes, 100m nga kryqezimi 21 dhjetori 🔹pallat ekzistues 🔹kati 4 jo i fundit (pallat ekzistues parafabrikat) pa ashensor 🔹siperfaqa : 5...
📅 Date: 30/11/2022 08:37

48,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 48.000eu

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 3.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~1+1 ~ 58m2 ~cmimi 5500000 leke ~ me hipoteke ~ pjeserisht e kompletuar ~ pallat i ri ~adresa:rruga e kavajes (pran pallateve cabej) kontaktoni 0693033038...
📅 Date: 30/11/2022 07:53

162,400 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne ndertim ne rrugen mine peza ne rezidencen mine peza, siperfaqe 116m . apartamenti ka pamje nga rruga dhe ndodhet ne katin e 5. organizimi ne sallon dhe ambjent gatimi i perbas...
📅 Date: 29/11/2022 22:13

50,000 Euro - Apartament 1+1 Okazion Ne Shitje 82m2

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 17.51 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion apartament 1+1 me siperfaqe 82 m2 . i mobiluar . 600e m2. te terminali i autobuzave . nuk trajtohet me kredi. ...
📅 Date: 29/11/2022 21:55

39,000 Euro - Shitet Apartament

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.53 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne univers city ne ndertim i cili perfundon ne 2024, rruga gryka e kacanikut mbrapa qtu. orjentimi perendim siperfaqe 60m vetem per likujdim total...
📅 Date: 29/11/2022 21:04

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo *** Papafingo - (kopeshti Botani

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 3.59 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte ...
📅 Date: 29/11/2022 19:16

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 2.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 29/11/2022 18:51

119,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje Ne Astir

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Te dhenat e ndarjes:-  sallon + kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet: 100.5m2 - kati: 3karakteristika:- cmimi i apartamentit 119.000 euro ...
📅 Date: 29/11/2022 18:17

250,000 Euro - Penthouse: 3+1+3wc +1 Garderob +1depo *** Papafingo - (kopeshti Botani

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
202.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Okazion: shitet apartament penthouse  3+1+ 3 tualete + 1 dhome garderobe + 1 lavateri , verande e madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte ...
📅 Date: 29/11/2022 19:16

118,000 Euro - Shitet: 2+1, Ap. Super Unik (📍petro Nini -rr. Marg. Tutulani) 100%

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.77 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: 2+1, ap. unik ne vetvete  (tek petro nini -rr. margarita tutulani)  100% i rikonstruktuar - pallat. v. 2004 (pa ashensor) (71.4m2) - kati 3 banim – jug- perendim | 100% ridisenjuar, rikons...
📅 Date: 29/11/2022 18:51

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike (17.28 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 29/11/2022 17:31

135,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje Tek Rruga ''mine Peza''

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Te dhenat e ndarjes:- kati: 1-apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, e cila ofron facilitete te ndryshme si cerdhe, kopshte, institucione arsimore, markete, farmaci, gjithashtu ndodhet dhe shu...
📅 Date: 29/11/2022 18:04

79,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit/ Opp28482

Tirane | Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Opp28482 e vendosur në një nga pikat kryesore të tiranës, ndërmjet ish fushës së aviacionit dhe unazës së madhe, apartamenti ndodhet tek "river residence". informacion mbi apartamentin: ...
📅 Date: 29/11/2022 17:39

378,000 Euro - Unike: Shtepi (vile) Me Truall (2300 M2 Sip. Totale) Ne Baldushk - Inv

Tirane | Zone Periferike 17.28 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *me truall (2300 m2 sip. totale) ne baldushk (te komuna) **shitet pjeserisht e mobiluar -- investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per am...
📅 Date: 29/11/2022 17:31

153,000 Euro - 3+1+2wc*** Te Kodra E Diellit -- Kompleks Me Standart Premium (faze Pe

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+ 2 tualete tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare sus...
📅 Date: 29/11/2022 17:28

156,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Selvia/ Opp27417

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Opp27417 disponojmë apartament 2+1+2 për shitje në rrugën e dibrës, selvia. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit: 104.5m 2 • kati 4. organizimi i brendshëm: •...
📅 Date: 29/11/2022 17:15

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I / Opp28554

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar ne rrugen haxhi dalliu, bulevardi zogu i informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96m2 • kati i 6. apartamenti disponon: • a...
📅 Date: 29/11/2022 17:15

720,000 Euro - 📌shitet Vile Me Pamje Nga Deti Ne Kassandra, Pefkochori Greqi 🏖

Tirane | Komuna e parisit 1.74 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
400.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
📌shitet vile me pamje nga deti ne kassandra, pefkochori greqi 🏖 🏡vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe 400m2 ne total ne 3 kate. vila perbehet nga: 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 2...
📅 Date: 29/11/2022 16:48

290,000 Euro - Shitet, Vile 2-kateshe Dyshe, Yrshek, Tirane Una28764

Tirane | Vore 6.38 Km nga qendra
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
565.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2-kateshe dyshe, yrshek, tirane vila disponon: • siperfaqe toke: 250m2 • siperfaqe ndertim: 315m2 • pjeserisht e mobiluar • oborr organizimi: • 2 sallone ndenje me a...
📅 Date: 29/11/2022 16:46

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ish Parku I Autobusave, Tiranë, 85.000€, Id

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish parkut të autobusave. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit : 75 m2 neto organizimi i brendshëm : • sall...
📅 Date: 29/11/2022 16:39

118,900 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Halili, Tiranë, 118.900euro, Id Pro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 i konvertuar në 2+1 , pozicionuar te kompleksi halili, rruga e dibrës. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartamentit: 66m2 • kati 2 organizimi i brendsh...
📅 Date: 29/11/2022 16:39

600,000 Euro - Vile Ne Shitje Prane Bllokut Te Ambasadave .

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.99 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
7+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
385.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Vile ne shitje prane bllokut te ambasadave . informacion mbi pronen: -  vile  3-kateshe me sip. trualli 379 m2 me certificate pronesie e rrethuar me mur, me porte me vete, me agrum...
📅 Date: 29/11/2022 16:38

68,000 Euro - Apartment 1+1 Ne Shitje Rruga Babe Rexha, 21 Dhjetor

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.12 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartment 1+1 ne shitje rruga babe rexha, 21 dhjetorsiperfaqja: 62m2 1 dhome gjumi 1 tualet sallon+ guzhine e mobiluarme hipotekecmimi: 68.000 €...
📅 Date: 29/11/2022 16:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim