🏡 guiro i lalzit

🕵 Online 6 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

157,000 Euro - 1+1+1 Dhome Garderobe (111 M2 ) Fiks Tek Mulliri - Rr. Elbasanit, 7 Xh

1+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament unik, ne vendodhje unike tek rr. e elbasanit / 7 xhuxhat - fiks te pallati i mullirit te vjeter, me investim dhe kompletim qe ka kushtuar 60.000 euro. apart. eshte me sip: 111m2 dhe ...
12/05/2021 17:13

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/05/2021 17:35

58,000 Euro - Shitet Apartament Ne Kombinat Super Okazion

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 🏠shitet apartament 2+1 🎯ne kombinat prane alpha bank 📐siperfaqe totale 120m² 💶cmimi 58.000€ 📌kati 3 banimi 🌕pallat i ri ✅me certifikate pronesie 🔵ne gjendje shume te m...
13/05/2021 23:27

58,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Ne Fresk

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
2
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Apartamenti ndodhet 1 stacion larg restorant freskut. apartamenti ka planimetri shume te rregullt me hapsira te shfrytezueshme. organizohet ne: korridor, sallon ndenje te perbashket me ambjentin e ...
13/05/2021 23:23

75,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 75,000 € Id: Opp+20823

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 3+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë thesarit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• kati 4.• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ...
13/05/2021 23:17

41,000 Euro - Don Bosko, Apartament 1+1 Ne Shitje!

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shitet apartament 1+1 ne don bosko. apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor. eshte ndertuar me teknikat me te fundit te ndertimit, me sistem termoizolimi. ka ambjente bashkekohore, me ndricim...
13/05/2021 23:08

58,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Bulevardi Zogu I Pare Prane Fakultetit Shken

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
2
1.14 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4119078bulevardi zogu i pare, afer fakultetit shkencave te natyres, shitet apartament 1+1 , siperfaqe 60 m² me hipoteke, kati 2, tualet, ballkon, orientimi lindje – jug.shitet 58,000 euro ...
13/05/2021 21:18

70,000 Euro - Shitet Apartamenti 2+1 Me Hipotek,cmimi Disk,

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartamenti 2+1 bosh me hioptek,kati 2 afer kmy astir. cmimi i diskutushem...
13/05/2021 21:10

2,500,000 Leke - Shitet Gasionere Tek Rruga E Dibres

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
24.00 m2
Kati
1
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet gasionere tek rruga e dibres , prane tregut te medresese informacione mbi apartamentin : siperfaqja :24 m2 kati i 1 organizimi : nje ambient ndenje nje ambient fjetje nje tualet c...
13/05/2021 21:05

60,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 60,000 € Id: Opp+20870

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit, kompleksi i ri.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 109.4m2.• kati 3.• orientim jug.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gat...
13/05/2021 20:51

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okaziondhenbsp; per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me preniumdhenbsp; te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumi...
13/05/2021 11:05

88,000 Euro - Ne Qetesi Dhe Ajer Te Paster -2+1+2wc+bllk (fresk) Ashnesor // Kaldaja

2+1 i mobiluar
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | Fresku/Linze Ne qetesi dhe ajer te paster - shitet apartament 2+1+2tuale dhe ballkon - fresku (anna market) pallat i ri me ashensor // arredim shume cilesore / kaldaja elektrike dhe kondicioner teper cilesore | pa...
13/05/2021 09:29

36,000 Euro - Super Cmim Apartament 1+1 36.000 Euro Astir

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
4
3.04 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 1+1 50 m2 i organizuar ne sallon ndenje kuzhine ,nje dhome gjumi dhe tualet . gjendje shum e mire bosh ,pallati i ri kati 4 .me hipoteke per me teper informacione mund te kontakton...
13/05/2021 20:33

130,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë. Pri+19908

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
5
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e kopshti botanik.informacion mbi apartamentin
:• ndërtim i ri• kati i 5.• sipërfaqe: 104 m2.organizimi
:• korridor shperndares• salloni i ndenies
.•...
13/05/2021 20:27

137,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë. Pri+20269

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
13/05/2021 20:26

160,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, Liqeni I Thatë. Pri20450

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
124.00 m2
Kati
5
2.26 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik ...
13/05/2021 20:26

110,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë! Pri20629

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar tek pallatet e arabitinformacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit 110 m2• kati i 5 banim• orjentimi perëndimapartamenti disponon:• ambient ndenj...
13/05/2021 20:26

195,000 Euro - Shitet Vilë, Kombinat, Tiranë! Pri20720

Ambjenti
5+1 i mobiluar
Siperfaqa
366.00 m2
Kati
4
4.47 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite •shitet vile 4 katëshe në kombinat.informacion mbi pronën:•sipërfaqe kati 0 - 109.1 m2,•sipërfaqe kati 1 - 117.2 m2 ndër të cilat 4.6 m2 verandë.•sipërfaqe kati 2 - 120.6 m2 ndër të...
13/05/2021 20:26

55,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21-dhjetorit Ne Rrugen Muhamet Gjo

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 412908021-dhjetori, rruga muhamet gjollesha, prane neranxit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 60 m², kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballko...
13/05/2021 19:40

20,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Rruga Pavarësia, Durrës. 20,000 € Id: Pro20

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
4.01 Km
nga qendra
Durres | Plepa Apartament 1+1 pazicionuar ne rruga pavarësia, durrës.informacion mbi apartamentin:• kati 5• sipërfaqe : 60m2• dritë natyrale në çdo ambient• kubaturë e rregulltorientimi : veri-perendi...
13/05/2021 19:02

53,000 Euro - Apartament 2+1ne Shitje Ne Kombinat.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
4.47 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Apsrtament 2+1ne shitje ne kombinat organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi nje tualet nje ballkon apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ndertuar vitet e fundit ma ash...
13/05/2021 18:11

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/05/2021 17:35

51,000 Euro - I Super Investuar Me Super Cmim : 2+1 & Ballkon Me **pamje Nga Dajti (

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
5
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze I super investuar, super mundesi:dhenbsp; 2+1 me ballkon per vetem 51,000 euro ne katin e 5 - **pamje nga dajti -.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipo...
13/05/2021 15:07

69,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Yzberisht Afer Bulevardit Te Rri

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Dhenbsp;shitet apartament dhenbsp;2+1+2 ne yzberisht afer bulevardit te rrime siperfaqe 100m2. kati i 3organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•...
13/05/2021 14:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim