🏡 gramsh

🕵 Online 13 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

170,000 Euro - Ap. I Cilesise Premium- 2+1+2wc +2ballk. (drejtoria Policise - M. Shyr

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planim...
30/11/2020 09:37

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament tek stadiumi dinamo.🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar.organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum.👉dhenbsp;siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum.- kati : 3p...
01/12/2020 22:11

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
3
1.17 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament tek stadiumi dinamo.🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar.organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum.👉dhenbsp;siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum.- kati : 3p...
01/12/2020 22:11

50,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza Prane Shkolles Hasan Vog

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
2
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4129109rruga mina peza, prane shkolles hasan vogli, shitet apartament 2+1 i konvertuar, siperfaqe 56.6 m² me hipoteke, kati 2 (nga toka), i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjit...
01/12/2020 21:44

53,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, Tiranë, Al18754

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
1
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet, apartament 2+1, rruga bardhyl, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 58 m2.• kati i 1.apartamenti disponon:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma g...
01/12/2020 21:23

34,000 Euro - Shitet Apartament I Ri 1 +1 Ne Rrugen Myslym Keta Afer Kafes Se Rremes

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
2
2.83 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitet apartament i ri 1 +1 ne rrugen myslym keta afer kafes se rremes tirane, me siperfaqe 69 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat (afer me zonen kafja e rremes sa kalon uren per babrru tirane). apartam...
01/12/2020 20:51

35,700 Euro - Shitet Apartament I Ri 1 +1 Ne Rrugen

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
3
4.52 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitet apartament i ri 1 +1 ne rrugen " azem galica" afer kafes se rremes tirane, me siperfaqe 76 m2, i lokalizuar ne zonen afer kafja e rremes sa kalon uren per babrru tirane). apartamenti eshte i o...
01/12/2020 19:55

46,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,misto Mame(una18363)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
2
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite ...
01/12/2020 19:44

50,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,misto Mame(una18405)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,pranë "big market".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 70m2.apa...
01/12/2020 19:42

40,000 Euro - Apartament Ne Shitje

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
10.00 m2
Kati
2
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 1 + 1 ne zonen perball spitalit te fmijeve,,,zone teper e kerkuar dhe e frekuentuar nga te gjithe kohet e fundit ,,,linja autobuzi dhe spitalet shume prane shtepis,shume pak km nga q...
01/12/2020 18:55

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

3+1 Bosh
Ambjenti
203.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
30/11/2020 02:50

78,000 Euro - Standart Tirane, Shes Penthouse 2+1+blk Kati 6, 176 M² 78.000 Euro (r

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
176.00 m2
Kati
6
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament papafingo 2+1 në rrugën muhamet deliu te fresku. apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 176 m2. apartamenti ka organizim mja...
01/12/2020 18:14

114,287 Euro - Tirane, Shes Penthouse 4+1+blk Kati 6, 222 M² 114.287 Euro (rruga Muh

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa
222.00 m2
Kati
4
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament papafingo 4+1 në rrugën muhamet deliu te fresku. apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 222 m2. apartamenti ka organizim mja...
01/12/2020 17:54

104,500 Euro - Liqeni I Thate Shitet 2+1

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet apartament 2+1 ne zonen e liqenit te thate.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me ashensor.organizohet nga ambieti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi dy...
01/12/2020 17:38

75,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 74 M² 75.000 Euro (rruga Derv

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
1.23 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe ...
01/12/2020 17:34

54,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,unaza E Re(una18514)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 68m2.a...
01/12/2020 16:45

88,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una18508)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "bar oslo".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqja e apartamentit 1...
01/12/2020 16:43

55,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1,pallati Me Shigjeta(una18446)

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
5
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e pallatit me shigjeta,rruga irfan tomini.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit ...
01/12/2020 16:38

62,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 77 M² 62.000 Euro (rruga Gjon

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
6
1.17 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament papafingo 2+1 në rrugën gjon buzuku. apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 77 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, m...
01/12/2020 16:36

90,000 Euro - Shitet Shtepi 3+1 Ne Zonen E Astirit, Unaza E Re, Tirane

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko -shitet apartament 3+1 (tek unaza e re, rruga aleksandri i madh, pallati "mesaplik 05"). -shtepia do te shitet e mobiluar ka gjera ekstra. - planimetria eshte me perfektja e mundshme per apartament ...
01/12/2020 16:36

67,000 Euro - Shitet,apartamenti 2+1,yzberisht(una18380)

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 113.9m2.apartamenti disponon...
01/12/2020 16:12

81,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,yzberisht(una18203)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë prane ecco market.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 113...
01/12/2020 15:45

120,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Selvia

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament  2+1+2  me siperfaqe 99m2, ndodhet te selvia, prane observatorit.organizohet ne sallon ndenje te perbashket me  ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.ndodhet ne...
01/12/2020 14:28

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim