🏡 golden park 1

🕵 Online 15 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

157,000 Euro - 1+1+1 Dhome Garderobe (111 M2 ) Fiks Tek Mulliri - Rr. Elbasanit, 7 Xh

1+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament unik, ne vendodhje unike tek rr. e elbasanit / 7 xhuxhat - fiks te pallati i mullirit te vjeter, me investim dhe kompletim qe ka kushtuar 60.000 euro. apart. eshte me sip: 111m2 dhe ...
14/05/2021 17:14

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
13/05/2021 17:35

96,000 Euro - 1+1+kuzhine Vec+2 Bllk (min. E Jasht. - Brryl) Ashensor || I Mobiluar

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shitet apartament 1+1+ kuzhine vec dhe 2 ballkone (praktikisht 2+1) afer min. se jashtme (brryl) zone e qete - pallat me ashensor || apartament me hapesire te bolleshme dhe i kompletuar || salloni i s...
15/05/2021 00:27

54,500 Euro - 1+1+bllk (ish Rest. Durrsi - St. Trenit) Parkim Garant || I Mobiluar |

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
3
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament me planimetri perfekte 1+1 ish restorant durrësi - rruga ferit xhajko -  pallat i vjetër  me tulla  silikat kati 3-të.- kubaturë perfekte dhomat me hapësirë dhe të larta - ...
14/05/2021 23:59

50,000 Euro - Apartamente 2+1 Dhe 1+1 Ne Shitje, Fresk

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
2
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme tek fresku. apartamentet jane te tipologjive 2+1 dhe 1+1, duke filluar nga 58.2 m2 - 94.6 m2. apartamenten ndodhen ne nje kompleks te ri ne ndertim e ...
14/05/2021 23:48

100,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Tek Rruga E Durresit

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
4
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Tek rruga e durresit, prane hotel colosseo shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 92 m2. hyrja ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. organizohet ne 1 sallon te bollshem ndenje, ambient  g...
14/05/2021 23:44

62,000 Euro - Shitet 2+1+aneks Vec (perball Deliorgjit) Parkim I Sigurte Poshte /str

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
4
2.11 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Shitet apartament me planimetri perfekte 2+1 me aneks veçmas - tiranë - rruga irfan tomini - përball kopshtit ( përball kompleksit deliorgji ) pallat i vjetërdhenbsp; me tulla kati 4-të. - kubat...
14/05/2021 23:39

106,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Veneto Te Liqeni I Thate

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
2
0.81 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament 2+1 te kompleksi veneto te liqeni i thate. apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2, ndodhet ne katin e dyte te banimit, ka nje orientin nga jug-perendimi e cila mundeson nje ndricim...
14/05/2021 23:01

65,000 Euro - Okazion! Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
5
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 ne rrugen ylbere bylybashi, ne zonen e 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. hyrja eshte e organizuar nga dy dho...
14/05/2021 22:48

103,000 Euro - Okazion, Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Fiori Di Bosco 103,000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Okazion!shitet apartament 2+1 pozicionuar te kompleksi fiori di boscoorganizimi:• ambienti ndenjes• ambienti i gatimit• 2 dhoma gjumi ku dhoma e ciftit ka dhome garderobe• 2 tualete ku njeri e...
14/05/2021 22:41

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okaziondhenbsp; per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me preniumdhenbsp; te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumi...
14/05/2021 19:55

88,000 Euro - Ne Qetesi Dhe Ajer Te Paster -2+1+2wc+bllk (fresk) Ashnesor // Kaldaja

2+1 i mobiluar
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | Fresku/Linze Ne qetesi dhe ajer te paster - shitet apartament 2+1+2tuale dhe ballkon - fresku (anna market) pallat i ri me ashensor // arredim shume cilesore / kaldaja elektrike dhe kondicioner teper cilesore | pa...
13/05/2021 09:29

115,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane 115,000 € Id: Pro20535

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shitet apartament 2+1 pozicionuar ne don bosko.informacion mbi apartamentin:• siperfaqe 102 m2.• kati 7 banim.organizimi:• ambienti ndenjes.• ambienti i gatimit.• 2 dhoma gjumi.• 1 tualet ...
14/05/2021 22:38

98,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Garden Residence Turdiu, Fusha E Aviacionit, T

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
9
2.35 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet prane fushes se aviacionit, tek garden residence turdiu. informacion mbi apartamentin: ▪︎ndertim i ri ▪︎hipotek ▪︎kati 9 ▪︎siperfaqe 76.5 m2 ▪︎orintimi ...
14/05/2021 22:35

70,000 Euro - Shitet Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
3
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartamenti ndodhet te rruga e durresit ne nje pallat egzistues pa ashensor ne katin e 3.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimt dy dhoma gjumi nje tualet dhe ballkon.apartamenti disponon certif...
14/05/2021 22:16

107,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Reshit Petrela Prane Ish Stacionit Te T

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
11
1.02 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121611rruga reshit petrela, prane ish stacionit te trenit shitet apartament 2+1+2 tualete, ndodhet ne katin e 11 banim, pallat i ri, pjese kompleksi, ashensor me cip, me siperfaqe totale 117 m², ...
14/05/2021 22:14

62,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tirane 62,000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
3
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti është i pozicionuar rrugen muhamet gjollesha, tiranë informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 63 m2 • kati i 3 organizimi: • ambient ndenjie • 2 dhoma g...
14/05/2021 22:10

80,000 Euro - Njesi,(aktualisht Zyre) E Pershtateshme Edhe Per Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
1
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet nje apartament 2+1, aktualisht zyre (i emertuar njesi), me sip. 75.25 m2 ne nje pallat te ri afer shkolles se gjuheve te huaja, ne rrugen e elbasanit. ky ambjent (qe aktualisht eshte pa mure ...
14/05/2021 22:03

51,000 Euro - I Super Investuar Me Super Cmim : 2+1 & Ballkon Me **pamje Nga Dajti (

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
5
10.99 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze I super investuar, super mundesi:dhenbsp; 2+1 me ballkon per vetem 51,000 euro ne katin e 5 - **pamje nga dajti -.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipo...
14/05/2021 21:58

65,000 Euro - Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pall

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
3
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okaziondhenbsp;q1930te dhenat e ndarjes:- 1 soxhorno + kuzhine- 1 dhoma gjumi- 1 korridor- 1 ballkone- 1 tualetdhenbsp;- sip totale:81...
14/05/2021 21:56

54,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Don Bosko, Prane Viva Market Ne Tirane (id 4121536)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121536ne don bosko, prane viva market, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² (65 m2) me hipoteke, kati 4, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet 54000 euro ...
14/05/2021 21:24

2,500,000 Leke - Shitet Gasionere Tek Rruga E Dibres

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
24.00 m2
Kati
1
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet gasionere tek rruga e dibres , prane tregut te medresese informacione mbi apartamentin : siperfaqja :24 m2 kati i 1 organizimi : nje ambient ndenje nje ambient fjetje nje tualet c...
14/05/2021 21:14

50,000 Euro - Apartament 1+1 (termoizolim + Dhome Tharje + Depo)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
2.50 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 1+1 ne zonen e shkolles se bashkuar. te dhena: -siperfaqja: 60m2 -kati: 5 -dhome tharje/hekurosje -depo -termoizolim i jashtem - e hipotekuar - e mobiluar - instalime elekt...
14/05/2021 20:38

115,000 Euro - Okazion!!!ulet Cmimi I Apartamentit Nga 125,000 Ne 115,000€!! Shitet

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
2
1.25 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ulet cmimi nga 125,000€ ne 115,000€!! shitet apartament 2+1 ne zonen e bllokut, prane sheshi willson,perball shkolles "dëshmorët e lirisë" .apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi ...
14/05/2021 20:13

107,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Reshit Petrela Prane Ish Stacionit Te T

2+1 i mobiluar
Ambjenti
117.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.02 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121611rruga reshit petrela, prane ish stacionit te trenit shitet apartament 2+1+2 tualete, ndodhet ne katin e 11 banim, pallat i ri, pjese kompleksi, ashensor me cip, me siperfaqe totale 117 m², ...
14/05/2021 22:14

70,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Rrethrrotullimi I Shkozes Ne Tirane (id

2+1 i mobiluar
Ambjenti
87.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.67 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4121560tek rrethrrotullimi i shkozes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87.5 m² me hipoteke, kati 3, tualete, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell.shitet 8...
14/05/2021 09:37

68,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Ne Zonen E Brrylit (id 4139052)

3+1 i mobiluar
Ambjenti
74.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.24 Km nga qendra)
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4139052ne zonen e brrylit, shitet apartament 3+1, ndodhet buze rruge, kati 5(i fundit), pallat ekzistues, siperfaqe 74 m², me hipoteke, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 ballkone, tualet. shitet i mobilu...
14/05/2021 13:06

72,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen 5 Maji Prane Qendres Concord (id 41

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(1.88 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121606ne rrugen 5 maji prane qendres concord shitet apartament 2+1, me hipoteke, me siperfaqe 85 m², kati 8 pallat i ri me ashensor, i organizuar ne korridor shperndares, soxhorno e bollshme, 2 d...
14/05/2021 12:55

64,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen 5 Maji Prane Concord Center Ne Tira

2+1 pa mobiluar
Ambjenti
79.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(1.88 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121565ne rrugen 5 maji prane concord center, shitet apartament 2+1, siperfaqa 78.24 m² (69.07 m² neto) , pjeserisht i mobiluar, kati i 9 i fundit, ne nje pallat te ri me ashensor, tualet, korido...
14/05/2021 11:43

125,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Tek Rruga Fortuzi (id 4139055)

3+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.85 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4139055tek rruga fortuzi prane bar mokador shitet apartament 3+1, me siperfaqe 95 m², ndodhet ne katin e 4, pallat ekzistues, organizohet ne ambient ndenje, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, 1 stud...
14/05/2021 13:02

80,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu Prane Prokurorise S

2+1 i mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.93 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4121603prane prokurorise se tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m², ndodhet ne katin e 6(te fundit) te nje pallati te ri pa ashensor, organizohet ne soxhorno, 2 dhoma, ballkon, tualet me...
14/05/2021 13:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim