🏡 garazhd linze

🕵 Online 23 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
19/10/2020 09:55

78,000 Euro - Shitet,apartament 3+1+post Parkimi,yzberisht(una18078)

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 3+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë pasticeri nela 6.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 107m...
19/10/2020 16:52

220,000 Euro - Tirane, Shes Apartament Duplex 3+1+blk Kati 3, 164 M² 220.000 Euro (

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
164.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Shitet dupleks 3+1 te rezidenca kodra e diellit 1. dupleksi organizohet në dy kate, kati i tretë-katërt të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe 164 m2 . apartamenti përbëhet nga salloni, a...
19/10/2020 14:21

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 85,000 € Id: Opp+17410

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
8
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 2+1, në zonën e oxhakut, rruga xhanfize keko, tek kompleksi colombo.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 97m2.• kati i 8, (i fundit).• orientim jug.• disp...
19/10/2020 13:30

85,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. 85,000 € Id: Opp+17517

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 2+1, oxhaku, rruga kongresi i manastirit, pranë xhamisë xhura.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 102 m2• kati i 3-të.• orientim jug-lindje.• disponon dokumenta...
19/10/2020 13:29

69,900 Euro - Shitet Aprtament 1+1 Pranë Zogut Te Zi

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
7
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet apartament 1+1 tek zogu zi. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne katin e shtate dhe ofron te gjitha facilitetet e zones. ambienti eshte i mobiluar me shume shije dh...
19/10/2020 11:57

169,000 Euro - New* 2+1+2wc (ose 3+1) Open Space - (komuna E Parisit) Me Pamje Dhe Pl

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit - apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje mamje nga dajti fantastike! q2399- apartament me  hapsi...
19/10/2020 10:38

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
6
0.62 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
19/10/2020 09:55

New* 2+1+2wc (ose 3+1) Open Space - (komuna E Parisit) Me Pamje Dhe Pl

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit - apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje mamje nga dajti fantastike! q2399- apartament me  hapsi...
19/10/2020 10:38

132,000 Euro - Ne Shitje Ap 2+1 Te Kompleksi Kontakt Mbas Hotel Mondial Te 21 Dhjetor

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
9
1.64 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Okazion - shitet kompleksi  - kontaktapt. 120m2; i larte 3.5 m; kati i 9-te, ashensor moderncmimi 132.000 euro (1.150 euro m2)kuzhine + 2 dhoma gjumi + 1 dhome veshje + 2 banjo + 1 depo +2 ballkone ...
19/10/2020 09:03

76,000 Euro - Ne Shitje Ap 2+1 Ne Rrugen Myslym Shyrri Prane Karburantit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
4
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Nedhenbsp;apartament 1+1 ne shitje ne rrugen myslym shyrri si vendodhje• siperfaqe 71m2 neto ne certifikate pronesie ( amdbient i brendshem ) + 10 m2 ballkonin dhe nje mini dhome e vogel• kati 4 p...
19/10/2020 09:02

51,000 Euro - Shitet , Apartament 2+1, Ish Nisharaku, Tirane. 51,000 €

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
5
2.11 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Shitet, apartament 2+1 tek ish nisharaku,tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 57 m2. • kati i 5 banim. apartamenti disponon: • ambient ndenjie. • ambient ...
19/10/2020 07:33

120,000 Euro - Shitet Ap 2+1 Dhe Garazh

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit , te nenkalimi i autostrades se re, te kopshti botanik, afer servisit te neptunit. i ndertuar ne 2004 me hipoteke dhe dokumenta te rregullta. apartamenti ndodhet ne kat te 4 (pa ashensor),110 m 2, me ...
18/10/2020 23:03

68,000 Euro - Shitet Shtepi Private 1kateshe Te Treshi !

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
200.00 m2
Kati
1
5.16 Km
nga qendra
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet shtepi private te treshi, rruga zydi heri.shtepia organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy tualete si dhe nje tjeter ambient. ka nje siperfaqe totale prej ...
18/10/2020 21:41

65,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rruga Teleferikur

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
3
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1+2dhenbsp; tek rruga e teleferikut mbrapa fizikes berthamore.apartamentu eshte116 m2.perbehet nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,gatimi,ballkon dhe 2 banjo.eshte i mobiluar ne menyre...
18/10/2020 15:40

64,000 Euro - Shitet 1+1 Apartament Ne Don Bosko Prane Market Viva

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
4
1.91 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shitet 1+1 apartament ne zonen e don boskos, prane market viva si vendodhjeshitet pjeserisht i kompletuar• siperfaqe 77m2• kati 4, pallat i ri ashens• 1 dhome gjumi• sallon + ambient gatimi•...
18/10/2020 14:43

72,000 Euro - Ne Shitje Ap 2+1 Prane Shkolles Osman Myderizi Mbas Ambasades Amerikan

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
4
1.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ne shitje apartament mbrapa ambasades amerikane te rr. ali visha, kati 4, sip. 67m2 nga brenda, perbehet nga depo, korridor, 2 dhoma te medha, banjo e sapo rikonstruktuar dhe punime shume cilesore, sa...
18/10/2020 14:27

93,000 Euro - Okazion. Ne Shitje Ap 2+1 Zona E 21 Dhjetorit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
5
1.70 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 rrugen e kavajes prane kompleksit arlis te 21 dhjetori organizim i rregullt dhe punime cilesoreshitet e pjeserisht e kompletuar• siperfaqe 112m2• kati 5 pall i ri ashensor...
18/10/2020 14:20

57,000 Euro - Ne Shitje 10 Ap Me Sip Te Ndryshme Prane Te Farmacia Nr 10 Pallat Te R

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Ne shitje 10 apartamente 1+1,  2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen e dibres prane farmacise nr 10 si vendodhjendertime te reja 2020 - 2021, punime te nje cilesie shume te mire• siperfaqe duke filluar n...
18/10/2020 11:38

53,500 Euro - Tek Tregu Elektrik Te "lei Lai" - Shitet Apt 1+1+ballkon I Mobiluar Me

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
0.88 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
18/10/2020 10:59

68,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje, Rruga E Kavajes.

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apartament 3+1 tek rruga e kavajes, shume prane kryqezimit te 21 dhjetorit.apartamenti ka siperfaqe prej 75 m2 dhe eshte i organizuar ne 4 ambiente,  1 tualet dhe 1 ballkon.ndodhet ne katin e ...
18/10/2020 09:52

68,000 Euro - Okaziooooon:* 3+1 Rr. Kavajes ( 21-shi) Perball Pol. Bashk. Kati 4 Ose

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet ne super okazion 3+1 (83m2) tek 21 dhjetori ( rr. kavajes) perballe pol. bashkiake - apartamenti eshte me planimetri perfekte, ku sa hyn, koridori te shpendan tek te 4 dhomat dhe tek tualetiori...
17/10/2020 22:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim