🏡 frederik shiroka

🕵 Online 39 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

170,000 Euro - Ap. I Cilesise Premium- 2+1+2wc +2ballk. (drejtoria Policise - M. Shyr

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planim...
30/11/2020 09:37

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo.

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament tek stadiumi dinamo.🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar.organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum.👉dhenbsp;siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum.- kati : 3p...
29/11/2020 22:08

84,985 Euro - Shitet Apartament 1+1 , Ndertim I Ri . San Pietro Resort,gjiri I Lalzi

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
3.85 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Shitet apartament 1+1 ne katin e pare banim , ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka siperfaqe te brendshme 67 m2 , siperfaqe te perbashket 6.9 m2 , total 73.9 m2 . organizimi ne nje koridor ...
30/11/2020 13:23

59,400 Euro - Cmim Okazion 1+1

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2, i organizuar në: dhomë ndenje-ngrënie-kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualet, depo dhe ballkon. organizim perfekt dhe i shfrytëzueshëm. në katin e 5-të të një ...
30/11/2020 13:19

98,000 Euro - Shiten: Apartamente 1+1, 2+1, 3+1/ Farkë/ Rezidenca

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
3
4.78 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike ...
30/11/2020 13:13

140,000 Euro - Shitet 2+1+2,okazion, Përballë Gjimnazit “sami Frashëri”

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
3
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartament okazion 2+1+2, në qendër të tiranës. në rrugën e “barrikadave”, shitet me një çmim promocional duke filluar nga 1380 €/m2. përbëhet nga një sipërfaqe prej 101.30 m2, n...
30/11/2020 13:11

75,000 Euro - Shitet Okazion, 1+1, 54.30 M2 + Verande

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
3
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament me çmim promocional 1.380 euro/m2, 1+1, 54.30 m2 + verande, kati 3-të. perballë gjimnazit "sami frashëri" ndodhet evis residence, një objekt i ri në ndërtim. ambienti ësh...
30/11/2020 13:01

192,400 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen Tefta Tashko Koco Prane Gjimnazit

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
148.00 m2
Kati
4
0.83 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Id 4131109bulevardi zhan dark, prane gjimnazit ismail qemali, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 148 m² me dokumenta te rregullta nga firma, bosh me k/bufe, me parket bambuje cilesor, g...
30/11/2020 12:38

106,920 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Zogu Zi Ne Tirane (id 4121483)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
11
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4121483tek kryqezimi i zogut te zi, shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqe 97.2 m², kati 11 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, o...
30/11/2020 12:38

60,800 Euro - Okazion!!! Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Jordan Misja Prane Bule

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
6
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4111210rr. jordan misja, prane bulevardit te ri, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 76m² me hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dho...
30/11/2020 12:37

239,000 Euro - 🟢 Unik: Penthouse (203 M2) *kati 11 Plotesisht Privat* Rr Kavajes -

3+1 Bosh
Ambjenti
203.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet pethouse 203 m2 total _+ (100m2 mundesi per shtes verande te dyte ne tarace) ( papafingo- ne zemer te tiranes - 200 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apart. i vecant i ndertuar 2014, m...
30/11/2020 02:50

30,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Shkoze Pranenenstacionit Elektik Ne Tiran

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
4.88 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4119094shkoze, afer nenstacionit elektrik, shitet apartament 1+1, siperfaqe 40 m² (ne proces hipotekimi , del per 7 dit ), kati 3 banim, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, ballkon, ori...
30/11/2020 12:37

51,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut, Tek Stacioni I Fundit I

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Id 4121484tek fresku, stacioni i fundit i porcelanit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me dokumente te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor,2 tualete, ballkon, i mobiluar, o...
30/11/2020 12:37

65,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Besim Daja Prane, Medreses Ne Tiran

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
1
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4229198rr. besim daja afer  medreses , shitet apartament 2+1, tualet,pallat eksistues,me siperfaqe 62 m², kati 1 , mundesi per te bere edhe biznes.koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon +verande...
30/11/2020 12:37

114,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate, Prane Kompleksit Fari Ne

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
2.26 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id 4121485tek liqeni i thate, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 93.4m² (82 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, shitet i mobiluar sic eshte, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet ...
30/11/2020 12:37

63,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Dibres Prane Fakultetit Te Mjeke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4129103ne rrugen e dibres, prane fakultetit te mjeksise, shitet apartament 2+1, siperfaqe 73 m² ( me hipoteke), kati 1 nga toka (me tre shkalle i ngritur ), i rikonstruktuar e gjith shtepia me par...
30/11/2020 12:37

90,000 Euro - Apartament 2+1 Tek Ish Stacioni I Fundi I Tiranes Se Re Ne Tirane (id

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
8
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Id 4121487ish stacioni i fundi i tiranes se re ,dhenbsp; shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 106 m² (106 m2) me hipoteke, kati 8 me ashensor (jo i fundit),1 tualete , 2 ballkone , depo m...
30/11/2020 12:36

90,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21-shit Prane Hotel Mondial (id

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121488tek kryqezimi i 21-shit, prane hotel mondial, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m2 me hipoteke, kati 5 me ashensor, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualete me dritare, ball...
30/11/2020 12:36

57,500 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Prane Fushes Se Ali Demit Ne Tirane (id 4111

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
1
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Id 4111212tek fusha ali demit, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri (me mundesi konvertimi per 2+1), siperfaqe 71 m² (65 m² me hipoteke), kati 1, tualet me dritare, ballkon, i mobiluar ne menyre ba...
30/11/2020 12:36

94,860 Euro - Shiten 3 Apartamente Ne Astir, Rruga Teodor Keko Prane Kompleksit Arli

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
111.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121489ne rrugen teodor keko prane kompleksit arlis, shiten apartamente 2+1, me letra te rregullta nga firma e nderitimit, ashensor, orientim me diell.apartament 2+1 111.6 m² , kati i 6, 2 tualete...
30/11/2020 12:22

142,000 Euro - Shitet Apartament Ne Don Bosko Id-990

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
169.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shitet apartament ne don bosko id-990shitet apartament 3+2+2  ne don bosko, afer viva market. apartamenti ka nje siperfaqe prej 169m2. ndodhet ne katin e 5 godine dhe ne katin e  4 banim. eshte i or...
30/11/2020 12:08

52,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Xhamllik

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Xhamllik, prane rossman lala, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2, kati i 4 ne pallat ekzistues, i restauruar totalisht. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korrido...
30/11/2020 12:00

140,000 Euro - Shitet: Apartament 3+1/

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Shitet: apartament 3+1/"bulevardi gjergj fishta", pranë gjykatës së rrethit-----------------☆☆☆☆☆▪︎apartamenti ndodhet me pamje nga rruga kryesore, fasadë xhami, me një sipërfaqe p...
30/11/2020 11:28

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim