🏡 don mosko

🕵 Online 37 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te R

80,295 Euro

2+1 Bosh
Ambjenti
101.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
23/09/2020 20:57

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

230,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
24/09/2020 01:32

Shitet Gasoniere ,me Hipoteke .adresa : Pazari I Ri .

46,200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
38.00 m2
Kati
5
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet gasoniere me siperfaqe 38.5 ne katin e peste ne pallat te ri , me ashensor . gasoniere ka siperfaqe 38.5 m2 , e organizuar ne nje sallon ndenje,ambjent gatimi,ambjet fjetje ,tualet. ofrohe...
24/09/2020 11:11

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investua

107,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
123.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | 1 vend parkimi me garazhd | ndricim me spote led | ...
24/09/2020 10:46

Shitet Apartament 3+1 Tek Pallati Me Shigjeta Prane Karburant Kastrati

145,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
122.00 m2
Kati
3
2.48 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4131094tek pallati me shigjeta prane karburant kastratit, shitet apartament 3+1,  pallat i vitit 2002 i mire administruar,  kati i 3, me ashensor,  siperfaqe 122 m2 e brendshme  me hipoteke, i ...
24/09/2020 10:30

Shitje, Id 4131028, Apartament 3+1, Don Bosko

135,000 Euro

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
128.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4131028don bosko, pa shkuar te vizion +, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 128 m2 ( 115 m2 ) me hipoteke, kati i 2 me ashensor, bosh, tualet me dritare, 2 kondicioner, ballkon, orien...
24/09/2020 10:30

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rr. Elbasanit Pran Shkolles Se Baletit Ne

170,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
4
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4121449rr. elbasanit, afer shkolles se baletit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 103 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi me diell, ...
24/09/2020 10:29

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Misto Mame Ne Rrugen Besim Alla Ne Tirane

54,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
7
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4111179misto mame, rruga besim alla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientimi me diell, korid...
24/09/2020 10:28

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza Prane Komisariatit Te Pol

70,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4111185rruga mine peza, prane komisariatit te policise, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 3, pa ashensor, tualete (me dritare), ballkon, 2 kondicioner, orien...
24/09/2020 10:28

👉🏻shtepi Ne Shitje Bashke Me Truall Me Nje Cmim Okazion 🏡

6,000,000 Leke

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
616.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(6.71 Km nga qendra)
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shitet shtepi me cmim okazion! 🏡📍shitet shtepi ne zonen e kamzesdhenbsp;👉🏻shtepia eshte ne gjende te mire, e kompletuar ka dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, dhe banjo.📎ndertesa e shte...
22/09/2020 20:02

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investua

107,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
123.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Don Bosko Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | 1 vend parkimi me garazhd | ndricim me spote led | ...
24/09/2020 10:46

Shitet, Id 4121067, Apartament 2+1, Don Bosko

90,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
6
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121067don bosko, nga fillimi afer lavazhit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, sipefaqe 103 m² ne total, shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 6 me ashensor, dhomat me parket, punime...
24/09/2020 10:28

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek 21 Dhjetori Rruga E Kavajes Tirane (id 41

70,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 412908521 dhjetori, rruga e kavajes, shitet apartament 2+1, pallat ekzistues i restauruar totalisht,dhenbsp; kati i 5, siperfaqe 65.9 m²,dhenbsp; me hipoteke, tualet me dritare, korridor qe lidh g...
24/09/2020 10:28

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Siri Kodra, Prane Kompleksit Usluga

65,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
2
1.85 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4111186rr. siri kodra, prane kompleksit usluga, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 72 m² (67 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi me diell.shitet 65000 eu...
24/09/2020 10:28

Okazion Vetem Per 4 Dite !!! Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Tek Astiri,

52,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4121233okazion vetem per 4 dite !!! tek astiri, rruga ” teodor keko”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2, i mobiluar, kondicion...
24/09/2020 10:28

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Rruga Shkelqim

97,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
2.05 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Id 4121380komuna e parisit rr. shkelqim fusha, prane kopshtit botanik shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 102 m² (92.7 m2) me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualete ballkon ...
24/09/2020 10:27

Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Tregut Cam Ne Tira

170,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
122.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4139041rr. kavajes, afer tregut cam, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 122 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete ( me dritare), ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe...
24/09/2020 10:27

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

65,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko • sipërfaqja e apartamentit: 85 m2 • kati 5. • ballkoni • kubaturë e rregullt. ...
24/09/2020 09:52

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Bulevardin Zhan Dark Prane Komisariatit N

96,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4121450bulevardi bajram curri, prane ministrise se jashtme, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² (89,8 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor, kuzhine me dritare, koridor qe lidhe ...
24/09/2020 09:49

🏠 Okazion: Shitet Shtepi Private 4+1 Bashke Me Truall Me Dokumentac

7,500,000 Leke

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa
390.00 m2
Kati
1
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 📌shitet shtepi privatedhenbsp;🏠🔆shtepia eshte e organizuar ne 4+1 dhe ka nje siperfaqe banimi prej 130 m2🔆siperfaqja e truallit eshte 260 m2🔆shtepia ndodhet ne qender te kamzes dhe ofro...
24/09/2020 09:48

Shitet Apartament 1+1, I Mobiluar.garden Rezidence Turdiu.

67,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
10
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake -ofrohet apartament per shitje 1+1 ,me nje ballkon ,ne kullen e perfunduar tek garden rezidence turdiu. -apartamenti ndodhet ne katin e 10 banim me orientim jug- lindje -ka nje siperfaqe totale pr...
24/09/2020 09:34

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Elbasanit, Pranë Ambasadës Amerikane

105,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
6
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ...
24/09/2020 09:19

Shitet, Apartament 2+1, Ambasada Amerikane, Tiranë, Al17113

108,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
0.90 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ...
24/09/2020 09:18

Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit, Tiranë, Al16515

115,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartamenti ndodhet pranë rrugës elbasanit, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 103.1 m2.• kati i 3 banim.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 2 d...
24/09/2020 09:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim