🏡 besim alla

🕵 Online 67 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje  

230,000 Euro - Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

2+1 i mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
19/01/2021 06:10

50,000 Euro - Apartament Ne Shitje Te Pallatet Cabej

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.98 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 i mobiluar, apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej, me nje siperfaqe 65.4 m2, me certifikate pronesie, i rivleresuar me cmimin e tregut, 50'000 euro i diskutues...
19/01/2021 22:58

59,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,qsut(una18462)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
6
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në një kompleks cilësor të zonës,pranë spitalit amerikan 2 që është në ndërtim,"flo-bes construction".kompleksi pozi...
20/01/2021 13:25

42,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future14287)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
4
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,te kompleksi "fratari". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 52 m2• kati 4 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • a...
20/01/2021 13:24

55,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+garazh,unaza E Re(future14372)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek kompleksi "molla". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 60.6 m2 • kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambje...
20/01/2021 13:23

46,500 Euro - Shitet,apartament 1 +1, Unaza E Re(una18767)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish anna market.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 70...
20/01/2021 13:23

49,500 Euro - Shitet,apartament 1+1, Pallatet Cabej,misto Mame(una19270)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,në pallatet cabej.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 64m...
20/01/2021 13:22

57,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 96 M² 57.000 Euro (fresku)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1 te fresku. apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 96 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet sallon...
20/01/2021 13:21

85,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 7, 88 M� 85.000 Euro (rruga Siri K

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
7
1.61 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
20/01/2021 13:20

47,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 60 M² 47.000 Euro (laprakë)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Shitet apartament 1+1, i konvertar në 2+1 në laprakë. apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati pa ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është...
20/01/2021 13:20

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 i mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
20/01/2021 10:48

136,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 108 M² 136.000 Euro (rruga M

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
1
0.71 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament 2+1 në myslym shyr. apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 108 m2. apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë ...
20/01/2021 13:20

42,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 60 M² 42.000 Euro (fresku)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1 në fresk. apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 60 m2. apartament ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregul...
20/01/2021 13:20

102,000 Euro - Okazion! Shitet Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
2.15 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1+2 tualete prane pediatrise ne rrugen kongresi i manastirit. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje kompleks teper cilesor ndertimi i te cilit p...
20/01/2021 13:09

95,000 Euro - Shitet 2+1 Prane Kafe Flora

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
0.89 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shitet apartamenti 2+1 ne qender te tiranes prane kafe flores. ka siperfaqe neto 69 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. pe...
20/01/2021 13:06

60,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje, Kodra E Diellit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
56.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e kodres se diellit,prane eleonor . apartamenti ka nje siperfaqe prej 56 m2, e organizuar ne sallon/kuzhine nje dhome gjumi nje tualet , ballkon.apartamenti eshte ...
19/01/2021 18:17

178,800 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Në ‘’qender’’.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
137.00 m2
Kati
14
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dhenbsp;apartamenti ndodhet pranë prokurorisë së përgjithshme vetëm 2 minuta larg nga sheshi skëderbej. Është i organizuar në një dhomë ndenje, një ambjent gatimi e vecantë, dy dhoma gjum...
20/01/2021 13:01

120,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Myslym Shyr Prane Qendres Tirane (id 4111

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4111209myslym shyr, shitet apartament 1+1 ndertim i viteve te fundit, siperfaqe 71 m²dhenbsp; me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , tualet, ballkon , orientimi me diell, nderti...
20/01/2021 12:15

126,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Don Bosko Ne Tirane (id 4121213 )

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4121213don bosko, prane bujtines se gjelit, shitet apartament 2+1 (i konvertuar nga 3+1), siperfaqe 118 m², ne pallat te ri shume modern, kati 5 me ashensor,me hipoteke, bosh, kundra/bufe shume ci...
20/01/2021 12:14

130,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zonen Komunes Se Parisit Ne Rrugen Medar S

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Id 4131100komuna parisit, rruga medar shtylla , prane abi bank shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 130 m² me hipoteke, kati 3 me ashensor , 2 tualete, ballkon, oientimi me diell , korido...
20/01/2021 12:14

75,000 Euro - Apartamente 2+1 Kodra E Diellit Ne Rrugen Rrapo Hekali Id 4121418

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.31 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Id 4121418rr.rrapo hekali, prane njesise administrative nr 13  shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parket i mo...
20/01/2021 12:14

98,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Prane Kryqezimit Te 21-shit Ne Tirane (id 41

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121463prane kryqezimit te 21-shit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 106 m² (96 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, kondicioner, koridor qe lidh te gjitha d...
20/01/2021 12:14

97,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Rruga Shkelqim

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
2.05 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Id 4121380komuna e parisit rr. shkelqim fusha, prane kopshtit botanik shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 102 m² (92.7 m2) me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualete ballkon ...
20/01/2021 12:14

130,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender Ne Rrugen E Kavajes Ne Tirane (id 4

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
26.65 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121469qender, ne rrugen e kavajes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 100 m², (80.7) me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualete , ballkon, orientimi me diell, apa...
20/01/2021 12:13

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje, Yzberisht

2+1 i mobiluar
Ambjenti
86.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(3.76 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e yzberishtit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri. apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhin...
19/01/2021 18:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim