🏡 banesa me qera ne shkup

🕵 Online 38 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Apartament 2+1 Ne Shitje, Don Bosko Prane Market Viva, Ne Tirane (id 4

63,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
3
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121395don bosko prane market viva, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, kati 3 me ashensor, siperfaqe totale 81 m², me hipoteke, tualet i madhe, ballkon me vetrate xhami , kuzhina ne vehte, 2 k...
13/08/2020 22:42

Shitet, Apartament 1+1, Porcelan 47,000 € Id: Plus14225

47,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
8
2.72 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament në zonën e porcelanit, në rrugën xhanfize keko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 60m2. • kati i 8 banim • orientim lindje • me hipotek apartame...
13/08/2020 17:37

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

70,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
9
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ne astir shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe totaledhenbsp;102 m2.dhenbsp;zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjithadhenbsp;facilitetetdhenbsp;e nevojshme si supermarkete,...
13/08/2020 17:01

Shitet Apartament 2+1 Ne Kinostudio

65,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 2+1 ne kinostudione kinostudio shitet apartament 2+1 me siperfaqe totaledhenbsp;90 m2. zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjithadhenbsp;fasilitetetdhenbsp;e ne...
13/08/2020 16:47

Tirane, Shes Apartament 3+1+a+blk Kati 4, 118 M² 140.000 Euro (muhame

140,000 Euro

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
4
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartamenti është i pozicionuar në zonën e brrakës, në rrugën muhamet deliu, tiranë informacion mbi apartamentin:• kati 4• sipërfaqja e apartamentit : 118 m2• orientim:jug-lindje• do...
13/08/2020 16:23

Shitet Super Apartament 4+1+3+verande Te Kodra E Diellit

260,000 Euro

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
124.00 m2
Kati
5
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jeni duke kerkuar nje apartament i cili tju ofroj privatesi si te jetoni ne nje vile.ka nje pamje te lire eshte i vetmi apartament ne kete kate.te kodra e diellitdhenbsp; shitet super apartament 4+1+3...
13/08/2020 16:15

Shitet Apartament 2+1 Mundesi Per Ambjent Biznesi

90,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 prane rruges se "dibres". apartamenti ndodhet ne katin e pare duke e bere nje mundesi shume te mire investimi dhe ambjenti biznesi. ne nje zone ku prane ndodhet spitali ortodoks,...
13/08/2020 16:08

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut

40,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
2
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartamenti 1+1 ne fresk. apartamenti ka siperfaqe totale 74m2 ndodhet ne katin e 2 banimdhenbsp; te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon ndenji+kuzhine,1 dhome gjumi,1 tualet d...
13/08/2020 16:02

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut!!!

37,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
2
6.13 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartamenti 1+1 ne fresk. apartamenti ka siperfaqe totale 74m2 ndodhet ne katin e 2 banim  te nje pallati te ri me ashensor ne ndertim. organizohet me sallon ndenji+kuzhine,1 dhome gjumi,1 tua...
13/08/2020 16:01

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 95,000 € Id: Plus17151

95,000 Euro

Ambjenti
3+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
2
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 3+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu, pranë supermarket spar.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 145 m2• kati i 2 banim.• orientim perëndim.• disponon ...
13/08/2020 15:19

Shitet Apartament 1+1 Rruga Bajram Preza Prane Kompleks Panorama Tiran

73,700 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4111182rruga bajram preza, prane kompleks panorama, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri drejt perfundimit, siperfaqe 67 m² total, me kontrate porosie, bosh, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, ...
13/08/2020 15:11

Shitet Ap 2+1 Perball Komp Delijorgjit Te Kastrati

83,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
7
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard ☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet nga     🔹2 dhoma gjumi     🔹1 sallon    ...
13/08/2020 15:07

Shitet Super-apartament 3+1, Ne Bllok

340,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
215.00 m2
Kati
9
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne shitje super-apartament ne nje nga pallatet me te mire dhe cilesor ne bllok. hyrja ndodhet ne katin e 9(jo i fundit) te nje pallati te ri shume mire te administruar dhe me pamje te lire. siperfa...
13/08/2020 15:05

Shitet Apartament 1+1 Rruga Dritan Hoxha Laprake Prane Procredit Bank

71,060 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
8
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Id 4111181rruga dritan hoxha, laprake prane procredit bank, shitet apartament 1+1 ( i adoptuar ne 2+1), pallat i ri, ne proces hipotekimi, kati i 8, me ashensor, siperfaqe 74.8 m2 total (62.3 m2 e bre...
13/08/2020 15:02

Shitet Apartament 2+1 Rruga Dritan Hoxha Laprake Tirane (id 4121423)

101,250 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Id 4121423rruga dritan hoxha, laprake, prane procredit bank, shitet apartament 2+1, pallat i ri, ne proces hipotekimi, kati i 2, me ashensor, siperfaqe 112.5 m2 total, bosh, korridor shperndares, 2 tu...
13/08/2020 15:02

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Gjon Buzuku Prane Kompleksi Halili

76,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
3
1.17 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121424rr. gjon buzuku, prane kompleksit halili, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (77 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor,pjeserisht i mobiluartualete me dritare, orientimi m...
13/08/2020 15:02

Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Prane Supermarket Joena

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 422183021-dhjetori, prane supermarket joena, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², bosh me kbufe , kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell,...
13/08/2020 15:02

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Misto Mame Ne Rrugen Besim Alla Ne Tirane

54,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
7
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4111179misto mame, rruga besim alla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientimi me diell, korid...
13/08/2020 15:02

Shitet Apartament 2+1 Ish Fusha E Aviacionit 21 Dhjetori Tirane (id 41

85,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
8
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121420ish fusha e aviacionit, shitet apartament 2+1, pallat i ri, siperfaqe 73 m2 me hipoteke, kati 8 me ashensor, tualet me aspirim, e gjitha me parket,dhomat me kondicioner,orientimi me diell.sh...
13/08/2020 15:02

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Kodres Se Diellit Prane Piceri Cas

160,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
135.00 m2
Kati
6
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4121411kodra e diellit, prane piceri casa blanca, shitet apartament dublex 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 135 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor (i fundit), 2 tualete (njer...
13/08/2020 15:02

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Globe Ne Tirane (id

75,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4129078rruga e kavajes, prane globe, shitet apartament 2+1, siperfaqe 70 m², me hipotek, kati 3, bosh, i rikonstruktuar totalisht, dy dhoma te shtruara me parket, tualet me dritare, koridor qe lid...
13/08/2020 15:01

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut Prane Restorant Freskut (

65,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
Tirane | Fresku/Linze Id 4121417freskdhenbsp; afer restorant freskutdhenbsp; shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² , me hipoteke, kati 5 me ashensor tualete , ballkon i madh , koridor qe lidhe gjithe dhom...
13/08/2020 15:01

Apartamente 2+1 Kodra E Diellit Ne Rrugen Rrapo Hekali Id 4121418

75,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4121418rr.rrapo hekali, prane njesise administrative nr 13dhenbsp; shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parke...
13/08/2020 15:01

Shitet Apartament 3+1 Rruga Mine Peza Prane Prokurorise Tirane (id 413

120,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
4
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4139038rruga mine peza, prane prokurorise, shitet apartament 3+1, 108 m2, kati i 4, ne pallat ekzistues por apartamenti eshte i rikonstruktuar nga e para, te gjitha dhomat me parket dhe me kondicio...
13/08/2020 15:01

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Niko Avrami Prane Shkolles Bajram C

57,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
2.75 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4129079rruga e niko avrami, prane shkolles bajram curri, shitet apartament 2+1, siperfaqe 72 m² me hipotek, kati 3,apartamenti i rikonstruktuar totalisht dhe shitet i mobiluar, tualet, korridor i ...
13/08/2020 15:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim